SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak mete trzeba jeść ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2609

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak sie bierze np 3 mety w ciagy dnia, w cyklu 23432 to po jednym posilku trzeba brac wsszystkie metki czy po jednej w kazdym z posilkow ?

nara ...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Radze brac metke rano jedna, po poludniu jedna i po treningu drugą. Choć na pierwszy cykl to moze byc za dużo. Radze przy tym brac witaminki jakies bo jest na nie duże zapotrzebowanie w czasie cyklu np vitaral no i cos na osłonke np sylimarol. Odydwie rzeczy 2 razy dziennie, jakies białeczko do tego zeby masa byla wieksza bo na tym ci pewnie zalezy przeciez skoro bierzesz metke. No i po tym clomid rzecz jasna. A mete radze brac 3 dziennie, gdyż jak sie dowiedzialem, od znajomych ktorzy sie bawia w to od dawna i sa obeznani, meta nie dziala juz zbytnio w 5 tyg, a jesli chcesz jechac bez clomidu, to góra 3 tyg i koniec, wtedy ci nie bedzie potrzebny, no ale mniejsze beda efekty, to zalezy od ciebie ! A piramidka juz nie modna jest heh :P pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 397 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7676
rozłóz to na 3 razy lepiej krotki okres półtrwania

trening.mafia.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 216 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29631
juz dzisiaj był podobny temat bierzesz pojedyńczo co 3 -4 godziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Moim zdaniem metke najlepiej jesc z chlebem albo buleczka ja np. lubie maselko i metka :) Jak kto woli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3496
Brac ja w trakcie jedzenia czy po jedzeniu np po obiedzie ?? Czy to jest bez roznicy ??

I jeszcze jedno pytanie: Czy moge zjesc naraz kilka tabletek (chodzi mi to o np tauryne,witaminy,glucosamin),razem z meta ??Czy najlepiej lykac to wszystko razem odstepach tak co 20 minut ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 552
dobre pytanie moze ktos odpowie na pytanie kolegi DEKKERa

a ja mam nieco inne jezeli mam zamiar 1-2-2-3-2
to moge dwie naraz po sytym obiadku .. a w przypadku trzech to diwe po obiadku i trzecia około 3 godzin pozniej ..

i jeszcze jedno pytanie jem obiad i dopiero pozniej tabsy i siłownia po obiedzie ... to w niczym chyba nie powinno przeszkadzac jasne ze nie od razu .. tylko powiedzmy po 2 godzinach od obiadu i po powrocie z silki .. trzeci tabs ?? ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Cały patent przy mecie polega na tym aby utrzymać jej stałe stężenie we krwii. Metanabol ma okres półtrwania około 4-5h więc najlepiej jest podzielić dawke dzienną na kilka porcji i brać je w takich właśnie odstępach czasowych po posiłkach. Tauryna, aminokwasy itp nie mają na nią wpływu więc można śmiało brać wszystko razem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3496
Dwa pytanka jeszcze : SLabsze bede mial efekty po cyklu jesli wezme oslonki na watrobe niz gdybym je NIE bral ??
I czy musze koniecznie brac Clomid??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3496
Jeszcze dwa pytanka :Czy jak wezme oslonki na watrobe to czy bede mial gorszy efekty po metce niz gdybym ich nie wzial ??

I czy konieczne jest odblokowywanie sie za pomoca Clomidu po cyklu ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3496
Sorki ale mi sie 2 razy to samo puscilo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Sylimarol nie wpłynie na efekty.. a co do clomidu to jasne, że tak.. no i b. dobra dieta zarówno na cyklu jak i po.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co do cyklu meta z deca

Następny temat

Winstrol, Metanabol & Proviron

WHEY premium