SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile razy do roku metke?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 923
Siema. Pytanie brzmi ile razy w roku można brać mete tak żeby było w miarę "zdrowo", i jakie przerwy robić między cyklami?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
zalezy dla kogo. wiekszosc omo u dilow to fejki, jesli chodzi o mnie to wszystko wskazuje na to ze mam mozliwosc kupna ori omo/prolo ;).

niemniej unigen to pewniak. nie twierdze ze nie mozna dobrego undera wyrwac (bo mozna), jednak nawet jak firma generalnie trzyma poziom to i tak trafiaja sie slabe wypusty, z uni jak dotad jest tak, ze beirzesz i sie nie zastnawiasz czy slabszy wypust itp ;) poziom trzyma jak dotad zawsze, przynajmniej testy takie jak enan/mix ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94433 Napisanych postów 364366 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668927
przerwa taka jak cykl i pct ,poza tym pomyśl o igle

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2013-03-11 15:31:46

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 923
Aha no tak słyszałem własnie. A ile można wziąć cyklów w czasie roku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94433 Napisanych postów 364366 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668927
nie szkoda ci wątroby i żołądka?czemu nie test?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 784 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19407
To zalezy ile trwa cykl, potem pomnoz to razy dwa i podziel 12 miesiecy przez wynik, wtedy bedziesz wiedzial ile cykli jestes w stanie przejsc. A co do zdrowia, to ja np wbijam lekko juz w to ch**a, bo jak sie pomysli o super pro, jak oni nap*****laja cykle i jakie srodki leca to na forum bys zostal pocisniety i hejtowany na kazdym kroku. Najwazniejsze to samemu obierac sobie cvo jest dla mnie zdrowe, a co nie. Z fartem.

+$+ sru sru

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94433 Napisanych postów 364366 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668927
akurat orale zwłaszcza z grupą 17 są bardzo szkodliwe

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 784 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19407
Wiadomo, dlatego jak meta to inject jest najlepszym wyjsciem dla mnie, ja juz orali nie uzywam. Napisalem to tak ogolnie, zeby wiekszosc na forum sie ogarnela i nie strugala lekarzy, bo ch**a wiedza, a krzycza jak by fakultety na gwiazde podostawali.

+$+ sru sru

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 923
Nie chce tescia bo nie zabardzo jestem za wbijaniem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94433 Napisanych postów 364366 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668927
tylko że meta inj też ma grupę 17 i dalej jedzie po wątrobie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 923
No wiem ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94433 Napisanych postów 364366 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668927
mozesz zrobić kilka mini cykli w roku,w czasie cyklu lecytyna do metki,po cyklu heparegan na regeneracje,rób próby wątrobowe i patrz co się dzieje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl - I co teraz ?

Następny temat

Metanabol Serbia

WHEY premium