SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ILE HCG do dobrego cyklona??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3862
Siemanko wszystkim jestem na cyklu z deci 10ml eap 200mg/1ml i prolki 20 apmulek po 1ml 100mg/1ml. Na odblok ma clomid z nolva ale chcialem jeszcze dorzucic HCG ale dokladnie nie wiem ile dobrac HCG do takiego cyklu. Cyklon trwal bedzie kolo 2,5 miecha z full dieta i full suplach. Z HCG jeszcze nie mialem doczynienia wiec tak pytam z góry dzieki.

...::::Duży ma zawsze racje::::...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Czyli są to Twoje dywagacje i doświadczenia.Odczuwasz to podczas "kuracji"?Dziękuję za Twoją opinię.Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94491 Napisanych postów 364443 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669135
coś mało tego testo tak na oko.HCG kupisz pewnie po 5000jm rozrabiaj to i wal po 2500jm co 3 dni tydzień po ostatnim strzale testo.Rozumie że testo będziesz jechał dłużej niż deke.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3862
tescia proste ze dluzej nie chce deca dicka:) tylko wlasnie nie wiem czy wogóle potrzebny jest HCG 3 clomy i nolva powinny chyba starczyc jeszcze jakis tribus do tego.

...::::Duży ma zawsze racje::::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94491 Napisanych postów 364443 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669135
ja robie teraz odblok bez HCG pierwszy raz.Zawsze byłem zwolennikiem HCG ale coś ostatnio odchodzi się od tego po twoim cyklu nolva i clom styknie na pewno.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
ja tam hcg stawiam na pierwszym miejscu jeżeli chodzi o odblok
pare dobrych lat wstecz wogóle nie wiedziałem co to jest clomid i uzywałem tylko hcg zresztą dużo osób tak robiło i było dobrze....
tylko że wtedy też inaczej wygladały cykle niż obecnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3862
spox ale ile tego kupic bo zawsze sa 5000mj i przez jaki okres czasu to wbijac??

...::::Duży ma zawsze racje::::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
przypuszczam że kupisz Pregnyl tam masz 3 amp po 5000 więc dziel i wal po połowie e3d
ja obecnie testuje nowy sposób i stosuje przez prawie cały cykl HCG 1000 co 3/4 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3862
spoko wielkie dzieki musze sobie zamówic HCG:D:D

...::::Duży ma zawsze racje::::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
Ale tylko z apteki gdzie jest dobrze przechowywane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3862
a skad ja wezme to z apteki nie mam skad recept skolowac:/

...::::Duży ma zawsze racje::::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
wiec odpusc bo watpie ze dil po przywiezieniu z apteki bedzie je trzymal w lodowce do tego transport itp
zle przechowywane HCG jest bezwartosciowe mozesz je sobie na choinke powiescic .Jak zrobisz dobry mix z clomu i nolvy powinno byc ok jak nie masz dostepu do HCG prosto z apteki.Tym bardziej ze teraz duze upaly panuja w zimie moze by to przeszlo ze dzialalo by nawet bez przechowywania w lodowce.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Letni Cykl...

Następny temat

Cykl pytanko!

WHEY premium