SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile hcg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 686
Od ponad 20 lat trenuję sporty wytrzymałościowe. W przeszłosci otarłem sie o zawodostwo. Planuję cykl na długim estrze enan 100 mg e5d. Więcej pod tą dyscyplinę nie potrzebuję. Chcę poprawić regenerację i sylwetkę. Cykl planuję na 16 tyg. Wstępnie do teścia zamówiłem 6 opakowań hcg po 5000 iu. Planowałem 1 fiolkę na kazdy miesiąc. Tzn rozbić na mniejsze dawki i bić np. co tydzień 1/4 fiolki. Po zakończeniu planowałem 10000 w dawkach po 2.500 co 3 dni + tamoxifen i clomid.

1 czy hcg właściwie zaplanowane? Przy takich dawkach teścia lepiej co tydzień czy może raz na miesiąc rozbite na 2 dawki po 2.500 iu. Czy nie jest za dużo hcg przy takich małych dawkach teścia. Jednak hcg podbija estry też.

2. Czy mogę po wymieszaniu hcg trzymać 3 tyg w lodówce? Czytalem ze maks 12 dni.

WIEK:36
2. WAGA:83
3. WZROST:180
4. WYMIARY: nie dotyczy
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: ponad 20 lat (trening uzupełniający, siłowy ukierunkowany na sporty wytrzymałościowe)
6. DIETA: liczenie kalorii, ukierunkowana na ujemny bilans
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: testosteron prop. 100 mg e2d przez 12 tygodni.
8. TRENING: wytrzymałościowy. Triatlon, biegi długie.
9. CEL CYKLU: poprawa wyników tri, poprawa regeneracji, poprawa sylwetki.
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: prop 100 mg e2d przez 12 tyg. 2 lata
11. POZIOM BF%: około 18%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tendencja do tycia.
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak skłonności do łysienia.
15. PPM (podstawowa przemiana materii): dobra.
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata wyciskanie ławka: 10 lat temu maks 105 kg obecnie 90 kg.



Zmieniony przez - Adam458 w dniu 2022-09-13 00:03:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94612 Napisanych postów 364588 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669517
Dawke testa dobierz wg. badań bo taka dawka jak piszesz może nic nie dsc poza zablokowaniem własnej produkcji a poziom testa zostanie na zbliżonym poziomie,tak więc badanie po 4 inj dzień po wbiciu testa całkowitego i ew korekta
Hcg możesz w taki sposób jak napisałeś,każdy sposób jest dobry i się sprawdza wazne aby to hcg było podawane systematycznie .
Są zwolennicy różnych szkół podawania hcg
Przed cyklem komplet badań, jakieś ia pod ręką (exe) i tyle
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 686
Komplet badań będzie przed i w trakcie. Z ia mam symex został z poprzedniego cyklu. Teścia planuje tak żeby był powyżej normy. Ale nie za dużo. Więc będzie korekta w razie czego. Ostatnie pytanie jeżeli wybiorę wersję co tydzień hcg. To pierwszego strzała hch bije od razu po tygodniu? Gdzieś czytałem ze dopiero od 3 go tygodnia i wtedy co tydzień.



Zmieniony przez - Adam458 w dniu 2022-09-13 08:16:19

Zmieniony przez - Adam458 w dniu 2022-09-13 08:16:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94612 Napisanych postów 364588 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669517
Smialo mozesz wbijać już od 1 tygodnia
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
100, czy 200mg planujesz bic e5d ..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Jak chcesz mieć teścia niewiele ponad normę to 100mg e5d powinno spokojnie wystarczyć ale potwierdzisz to badaniami, a hcg (To oczywiście propozycja) bił bym raz na miesiąc 5000ui podzielone na 2-3 strzały e3d i nie martwisz się czy się zmarnuje w lodówce
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 686
Krzykacz no najpierw spróbuję 125 mg e5d. Jutro robię badania. Test, prolaktyna, estriadol, progesteron, lh, fsh, kortyzol morfologia i lipodogram. Tesciu z odblokiem już idzie. Idąc za opinią "wytrzymałosciowcow" zastanawiam się czy nie dodac 200 mg Bolda bite razem z teściem e5d żeby podnieść hematokryt i zwiększyć wytrzymałośc. Zastanawiam się tylko jak wtedy odblok. Bo po cyklu teścia planowalem 5 dni po ostatnim strzale wbijac hcg. Teraz czytam ze odbok po boldzie czeka sie jakies 3 tygodnie i dopiero hcg. Czyli co zakonczyć bolda wczesniej? Czy normalnie ostatni strzal tescia i bolda i wchodzic na hcg?


Zmieniony przez - Adam458 w dniu 2022-09-14 10:47:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Zostań na razie przy optymalnie niskiej dawce testa solo. Na chłodno podejdź
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Jeżeli dalej zależy ci na wytrzymałości to moim zdaniem bold kiepski pomysł. Chodzi tu o gęstość krwi jeżeli masz z tym problem. Wybrał bym samego teścia, ale w wyższej dawce niż 125 chyba że planujesz htz.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 686
Większa dawka tescia zwiększy masę ciała, nabiorę wody i delikatnie podbije cisnienie a wtedy spada delikatnie wytrzymałosć. Już to przerabialem. Bilem 50 mg e2d propa i wytrzymałość była zaj**ista. To zwiekszyłem do 100 mg i wytrzymałość troche siadła. Biegało się gorzej niz na 50 mg. Bold stymuluje uwalnianie epo i podnosi hematokryt. Poprawienie tych parametrów zwiększa wytrzymałość. Działa jak epo tylko słabiej. Z gęstoscia krwi w takim treningu jak mój nie bedzię problemu. Możliwe że zostanę na tesciu solo 125 mg. Ale w razie jak bym się zdecydował dodać bolda 200 mg proszę o poradę jak z wtedy z odblokiem. Nie mogę znaleźć takiego tematu gdzie jest rozpisany odblok po teściu z boldem. Widzialem ze po boldzie solo na hcg ktoś wchodził po 18 dniach. Wydaje się dziwne ale może dlatego że bold długo trzyma się we krwi. Proszę o porady. I dziękuje za szybkie i rzeczowe odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94612 Napisanych postów 364588 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669517
Odstawiasz bolda i lecisz samego testa z 2 tyg I dopiero pct i nie ma problemu
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania problem z estro.

Następny temat

Hcg od 6 tygodnia

WHEY premium