SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile czasu zajmuje Wam wypicie jednej porcji gainera?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
no co?
np.gainer vitalmaxa kokosowy jest poprostu za***isty
wiec trzeba taki koktajl pic małymi łyczkami
dobranoc wszystkim

Zmieniony przez - Damixxx w dniu 2005-02-15 00:05:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Jesli masz chwile czsu to wg mnie wskazane bylo by gainerka wypic malymi lykami, nie ma tu zadnych wyscigow.
Ja wszystkie odzywki pije na spokojnie, no i odnosnie gainera, to trawienie cukrow zaczyna sie juz w jamie ustnej, wiec wypicie go powoli przyspieszy jego przyswajanie.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
roowniez na spokojnie - "natoora" ustala czas

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21996
popieram lepiej małymi łykami wypić bo jak szybko sie wypije to potem moze sie odbijac
pozdro

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Ech ja proponuje dsowiadczalnie sprawdzci optymalny czas picia ,tak aby wpelni strawily sie makroskladniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
3;16 sek.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
wow szybko policzyles a wnik zaskakujacy ,dlugo trzeba pic

Wogole ostanio ludzie maja coraz dziwniejsze problem unas bylo pytanie czy mozan dodawac do cieplego ryzu baily ser czy bialko sie zetnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Tak strzelilem z tym czasem, ja nie licze tylko pije tyle ile mi sie chce (oczywiscie bez przesady )

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hrhr ale fajna dyskusja

jeżeli zalezy nam na tym aby składniki zawarte w odżywce były jak najlepiej wykorzystane, to :

W przypadku płynów najważniejszą rolę odgrywa ich objętość a zaraz po tym skład a ściślej mówiąc zagęszczenie substancji odżywczych w płynie.

- im płyn jest uboższy w składniki odżywcze (rzadszy) oraz im jest go więcej tym szybciej jest trawiony

- jeżeli płyn jest hipertoniczny, o odczynie kwaśnym lub bardzo bogaty w składniki odżywcze, trawienie ulega spowolnieniu

nie wdając sie w dalsze dysputy mozna przyjąć że dla najlepszej absorpcji odżywki należy rozpuszczać w duzo większych ilościach wody niż zalecają producenci (w przypadku gainera na 100 gram odżywki około 1 - 1,5 litra wody). Połowa tej ilości powinna być wypita w miarę szybko, druga połowa sączona powoli przez następnych 45-60 minut
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HiTec Creatine Powder 500g - 2 cykle??

Następny temat

Co i jak? probuje zyskac beztluszczowa mase miesniowa

WHEY premium