SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Idealny cykl :-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1750

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59
Wiek: 1989rocznik
Waga: 70kg
Wzrost: 180cm
Staż: 4,5msc.
Tendencja do łapania tłuszczu: brak (a bynajmniej takie mam wrażenie.
Jestem po jednym cyklu z kreatyną Magna Power Olimpu+Carbo+Lecytyna.

Zastanawiam się nad idealnym cyklem kreatynowym dla mnie, na tą chwilę, przy założeniu, że mogę wydać na ten cykl max 500-600pln.
Myślałem nad połączeniem monohydrat + nitrobolon + carbo + ?

Dodam że przez te 4-4,5msc. przytyłem "zaledwie" lub "aż" 5kg... Wynik chyba niezbyt imponujący, ale mam wrażenie, że jest to czysta masa mięśniowa. Tłuszczyku zbytnio nie widać, a i kratka na brzuchu robi się lekkowidoczna.

Co w takim wypadku moglibyście mi doradzić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59
Do -> player007 <- -> Hehe.. Jesteś tak żenujący, że nie mam zamiaru z Tobą więcej rozmawiać. Najbardziej rozbawiło mnie zdanie "jak masz jakiś problem to możemy się spotakć i go rozwiązać" buhaha :D jesteś chłop z mazur czy rolnik sam w dolinie? :D

Skerx -> Przyznam, że męczy mnie to ciągłe poszukiwanie optymalnej diety, skoro nie żaden układ nie chce nic dać. Cykl z kreatyną zrobiłem sobie na próbę i wyniki przyszły od razu. Dlatego też nawet nie będę się zastanawiał nad tym czy ten cykl robić czy też nie. Druga sprawa to motywacja... Mam zupełnie inne podejście do treningu i ogółem stylu życia kiedy jestem na cyklu. Należy to rozumieć tak, że mam większą pozytywną "napinkę", staram się w ogóle nie pić alkoholu itd... Dlatego też ja się nie zastanawiam czy robić ten cykl , ale jak go zrobić... i w tej kwestii proszę o rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 696 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4002
Kolego ćwiczysz 4,5 miecha i w tym casie zrobiłeś już 1 cykl!?!?!
Jak dla mnie to czysta głupota, brać się za suple, praktycznie na początku treningów. Twój staż zanim zabierzesz się za odżywki powinien być najmniej pół roczny!
Jeżeli mi niewierzysz (w końcu tylko ja tu coś napisałem :P ) to przeszukaj to forum każdy Ci by powiedział to samo ale nikt już niema cierpliwości pisać w kółko tego samego

..."Work Hard, Eat Right And Thing About It, What Do You Want Attain"...
...Steroids're 4 Idiots, Suplements're 4 People...
SOG's - come to dady =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powaznie jak wyzej :P
Najpierw kolego zapytam czy masz w ogole diete??
Jesli masz to jesli masz braki w diecie to kup jedynie gainera lub bialko i to na tyle co teraz bym ci polecil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59
Mam diete. Od początku moich ćwiczeń stosują gainera (Mass Mutant pvl) i powiem tak... cykl zrobiłem sobie po 2,5 miesiąca ćwiczeń. Przez pierwsze 2,5 miesiąca przybrałem może z 1kg. Podczas cyklu przybrałem jakies 3,5-4kg + skoczyła siła. Skończył się cykl i znowu jest marazm.

Dlatego też mam głęboko uwagi w stylu "po pół roku zacznij uskuteczniać jakiekolwiek odżywki" , ponieważ widzę po sobie, że nie ma przeciwwskazań żeby robić to już teraz.

Oczekuję odpowiedzi na pytanie , a nie "memlania" że to za szybko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 696 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4002
białko, czy gainer nie zaszkodzą bo to witaminki do j/w uzupełnienia diety
a krety itp. to już inna bajka...

..."Work Hard, Eat Right And Thing About It, What Do You Want Attain"...
...Steroids're 4 Idiots, Suplements're 4 People...
SOG's - come to dady =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 696 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4002
"a nie "memlania" że to za szybko :)"
Powiem bardzo krótko po takim czymś nikt na tym forum nie udzieli ci odp. to nie ludzie chcą tu czegoś od ciebie tylko ty od ludzi!
Darius15 ehh... niemamy czego tu szukać kolejny koleś który się zachowuje jak by miał 2m w klacie i niewiadomo co w życiu już osiągnoł...

..."Work Hard, Eat Right And Thing About It, What Do You Want Attain"...
...Steroids're 4 Idiots, Suplements're 4 People...
SOG's - come to dady =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59
Jeszcze jedna sprawa:
"Jeśli tak szybko zaczynasz robić cykle z kreatyną, to później przestanie to na Ciebie działać"

"ponieważ widzę po sobie, że nie ma przeciwwskazań żeby robić to już teraz. "


Nie chcę być wielkim koksem i "dojechanie do wagi 77-80kg w zupełności by mi wystarczyło. Więc stwierdzenie że "później nie będzie już działać" wcale mnie nie odstrasza... Bo "później" to ja mam zamiar jedynie podtrzymywać to co uzbieram TERAZ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59
"osiągnoł"

Tobie zaś polecam słowniczek języka polskiego.

Pytanie w tym topicu jest proste... Jeśli nie potrafisz na nie odpowiedzieć , tudzież nie potrafisz czytać ze zrozumieniem , to się nie wypowiadaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 696 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4002
kurva mać gdzie jest admin!?!?! jak czytam coś takiego to mnie krew zalewa !!!
człowieczku niema sprawy jak masz jakiś problem to możemy się spotakć i go rozwiązać - i bądź tu dla kogoś kurva życzliwy i okaż chęć pomocy o to jak takie mendy się odpłacają!

..."Work Hard, Eat Right And Thing About It, What Do You Want Attain"...
...Steroids're 4 Idiots, Suplements're 4 People...
SOG's - come to dady =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
player lepiej idz sie przejsc na spacer. Bo z tych nerwow CI zylka peknie.

Otoz cala historia brania kreatyny 6 miesiecy po pierwszym treningu, nie polega na tym, ze potem nie bedzie na Ciebie cos dzialac-bo pierwsze slysze o czyms takim. Moze faktycznie organizm uodparnia sie w pewnym stopniu na dzialanie kreatyny, ale i tak zawsze sie znajdzie cos, na czym sie zrobi cykl

Chodzi o to, ze na cyklu wyniki nie beda wiele wieksze, jak te, ktore mozesz osiagnac poprzez zwykly trening i diete. Jesli przez pierwsze 2 miesiaca masa nie skoczyla-poprawilbym odzywianie. Ja przez pierwszy okres w ciagu miesiaca zrobilem 4 kg na "diecie" i dalej jestem zdania ze to na poczatku najlepszy sposob.

POczekaj z cyklem. Dopilnuj diety, treningu i regeneracji. Na wszystko przyjdzie czas.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 696 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4002
nie no może bez przesady no ale sam powiedz czy coś takiego nie jest wk######ące ???...

..."Work Hard, Eat Right And Thing About It, What Do You Want Attain"...
...Steroids're 4 Idiots, Suplements're 4 People...
SOG's - come to dady =D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie bialko?

Następny temat

Idealny cykl :-)

WHEY premium