SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Idą święta idą podwyżki?

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1361

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeglądając stronę kelton.pl przeżyłem szok Cena bramy hm1 z 1198zł na 1399zł (z transportem) 201zł więcej… Cena suwnicy hm2 z 1198zł na 1599zł (z transportem) 401zł więcej..Nie wiem czy to jest jakiś błąd spowodowany tym, że dzisiaj nowy sprzęt wchodzi.. ceny na allegro pozostały po staremu.. Zauważyłem też, że w ostatnim czasie prowadnice hd18 podrożała o 20zł.. ławka avanger 10zł…, więc pytanie czekają nas podwyżki?

A po drugie.. Pani Magda poinformowała mnie, że nie ma już na stanie obciążeń ogumowanych (1.25kg , 2.5kg, 10kg..) czy ktoś z keltona, kto się zajmuję obciążeniami/magazynem może mi powiedzieć, kiedy będzie uzupełnienie magazynów i czy wogóle jeszcze będą w sprzedaży?. Nie będę teraz pani Magdy męczył, bo ma co robić a po drugie nie zajmuje się magazynem tylko sprzedażą.


pozdrawiam



Zmieniony przez - Robal_ w dniu 2010-12-22 11:34:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 737 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2821
Robal_: Nie jest to żaden chwyt ;) po prostu potrzebujemy więcej czasu na wykonanie naszych firmowych gryfów. Też nie wyobrażam sobie naszej firmowej siłowni bez gryfów Kelton. Jak tylko dostanę jakieś terminy będę pisać.

Napisz mi co możemy zrobić lepiej :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o Kur*a!! a planuje kupić wyciąg ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja planuje.. raczej planowałem (nie wiem co mam teraz zrobić ) brame, suwnice...... obciążenia ogumowanego z 145kg a tu kicha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 737 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2821
Robal_ Bez paniki ;) dzięki za czujność, wklepuje w nasz sklep nowy produkt i wkradł mi się mały błąd ceny sprzedaży brutto przed promocją stały się cenami promocyjnymi. Dzięki za zwrócenie uwagi ale myślę że bym też to dziś zauważyła ;) Myślę o pierogach i taka wtopa :/

A co do pytania o cenę HM1 i HM2 - do końca stycznia 2011 roku obowiązują ceny które są na Allegro, ponieważ są to niższe ceny promocyjne, na wejście tych dwóch maszyn na rynek Więc jak planujesz zakupy to radzę do końca stycznia 2011 się wyrobić, bo potem będzie zmiana ceny maszyn Kelton HEAVY, jeszcze nie wiem jakie dostanę kalkulacje. Będę informować na bieżąco.

Co do ciężarów ogumowanych, wyślę info z Twoim pytaniem, bo niestety nie mam informacji.

Tak więc proszę zachować spokój już idę poprawić mój błąd na sklepie ;) Sorki za zamieszanie.

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt

Napisz mi co możemy zrobić lepiej :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Vat 23% wszyscy powolutku się przygotowują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no bez przesady 1% nie podbija tak cen :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie właśnie :) Też czekam na jakąś informacje co do obciążeń ... miałem zamiar zakupić 150 kg a tu taka niespodzianka :o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
no bez przesady 1% nie podbija tak cen :D

no wiadomo ale były robione zmiany w sklepie z końcem roku zmiany itp
To i błąd mógł się wkraść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co tak wszyscy się rzucili na obciążenia i sprzęt ?? jakieś podwyżki na żeliwo i stal się szykują w 2011 roku ?? ktoś ma jakieś przecieki ?? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1046 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3627
heheh ja myśle Panowie a co do obciążenia to w tej chwili udało Nam się ściągnąć całe zamówienie na Nasze kultowe wielokaty no i oczywiście nie muszę chyba dodawać, że rozeszły się jak świeże bułeczki tak że uzbrajamy się w cierpliwość

a z okazji zbliżających się ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA wszystkiego naj zdrowia przyrostów etc.

Magdalena Halik - Specjalista ds. sprzedaży
609-490-896
GG 3515016
[email protected]
------------------------------
http://www.sfd.pl/Obsługa_Kelton_Pani_Magdalena_Halik-t591476.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O przeciekach nic nie wiem Merlin89 u mnie wyszło tak że pomieszczenie w którym będzie siłownia dopiero teraz jest gotowe (no może prawie) do wsadzenie do niego sprzętu.. a tu taki … wałek że nie ma obciążenia ogumowanego… (no i wyczytałem na forum że też jest problem z hs4 prawda to?) a że trochę sprzętu będę zamawiał.. suwnica, brama itp. To się wystraszyłem że funduszu mi nie starczy podrożała ostatnio prowadnica hd18 i hd16 i ławka avanger ale to nie było odczuwalne (chyba 40zł) przy zamówieniach za parę tys. Wole sprzęt i obciążenie zamówić w jednym zamówieniu więc czekam z niecierpliwością o informację
Jak dla mnie suwnica +400zł to sporo za dużo ;]


Pani Patrycjo jak będzie pani wysyłać info z moim pytaniem to proszę dopisać o gryfy.. czy wiadomo coś? Widzę że na allegro wyprzedajecie gryfy gwintowane (!STRZAL CEN -30%) albo cos się szykuje z nowymi gryfami albo to po prostu chwyt marketingowy nie mogę sobie wyobrazić siłownie ze sprzętem i obciążeniami Keltona i gryfami konkurencji..

Zmieniony przez - Robal_ w dniu 2010-12-25 17:17:00
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok - życzenia od Kelton :)

Następny temat

Duży Problem

WHEY premium