SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

I znowu mieczysław.. mam ważne dla mnie pytanie..?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
400 metki w wieku 17 lat ??,qurwa 60 daloby tyle samo,a sto razy lepiej bys wygladal i panienki by na ciebie lecialy,a tak to wygladasz jak tlusty zalany woda swiniak i ci wacek nie staje.Czlowieku czy ty nie rozumiesz ze 400 metki w dwa miechy to jest BEZSENS KOMPLETNY,wiekszosc rozwali Ci watrobe i wyszczysz do kibla.Po co wogole takie ilosci ! Myslisz ze czym wiecej tym lepiej ? Czy ty myslisz troszke ? 3\4 tej metki pozostanie niewykorzystana przez twoj organizm,tylko ci zniszczy zdrowie i napompuje cie woda i tluszczem,a miesni tyle samo bedziesz mial co po 60 tab. i dobrej diecie,lub nawet powiem ze ladniejszych miesni nabierzesz po 60 tab. metki i wlasciwej wartosciowej diecie niz po tych 400 tabsach i jedzeniu tego "co mamusia zrobi na obiad".Zastanow sie.Koks dodatkiem do diety i treningu ? Czy trening i dieta dodatkiem do koksu ? Lepiej sprzedaj te 400 metki i kup sobie z 3 kg bialka Ovopolu a reszte wydaj na porzadne zarcie.

"BYŁY KAPITAN KOMANDO FOKI I OBECNY GROMU K.C. RAYBACK"
-----<<<<<<<< >>>>>>>>-----

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 525 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18280
Klejcun! takie odpowiedzi lubie łap za to soga

>>>>Bez Masy Nie Ma Klasy , Ale Są Zakwasy<<<<

>>>>Bez Masy Nie Ma Klasy , Ale Są Zakwasy<<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 775 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11979
Kadett, ja nie jestem Twoją matką. Nie będę wiecej pisał co powinieneś zrobić. Bierzesz o wiele za dużo. To nie ma sensu. Jak się już nastwiłeś na ostre branie w tym wieku, to dlaczego nie deca, wino itp? To drogie, wiem, ale myślę , że kumple - kibice nie mieliby problemu z załatwieniem tanio.

Świat jest podły.
Degeneracja i zeszmacenie się powinny być twoim atutem.
Skierowane do rzeszy odbiorców.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1748
Nareszcie kiedy wróciłem zmęczony do domu po treningu i włączyłem kompa (po tym jak zjadłem makaron z maślanką) zauwarzyłem ciekawe odpowiedzi w których ktoś pisze nie narzekając i w odpowiedni sposób poucza mnie. Co do działu odżywianie to oczywiście że tam zaglądałem i zaglądam dalej. W takim razie jeżeli mówicie że po 400 będę miał tyle co po 60 to rozłoże to na dwa cykle. Jeden teraz zapodam łącznie z teściem a drugi po wakacjach z czymś innym. I myśle że po 200 tabsach będzie ok. Ale pozostałych 200 nie chce sprzedawać -przyda sie :) .Ktoś pisał o dece... To moge mieć ampółke 200mg za 25zł ale ja bym na cykl chciał z 20 ampółek a to jest 500 zł -nie mam tyle. bo do tego jeszcze winko -a przecież jeszcze czeba żarło dokupować (w lodówie zawsze mało) a po za tym odżywki po cyklu. to wk..we wynosi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 775 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11979
Po co 20 strzałow Deci - o wiele za dużo jak na pierwszy raz z Decą ,chociaż sam już nie wiem po tylu metkach...

Świat jest podły.
Degeneracja i zeszmacenie się powinny być twoim atutem.
Skierowane do rzeszy odbiorców.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1748
Jeszcze na razie nie myśle o tej dece (będę się nią przejmował kiedyś) jak już ją będę miał brać -jeszcze daleka droga. Narazie skupiam się na mieczysławie i prolongatumie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 108 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
powinienes przestac koksowac na conajmniej rok ,narazie jestes ostro zblokowany ,nawet jak bys zjadl 1000 metki to odczujesz ten cykl slabiej od pierwszych 400 metki . Jak nigdy nie miales stycznosci z tym koksem to max 8 strzalow ,biorąc pod uwage to ze juz waliles metke.
A co do tych 60 tabsow mety to mowilismy o tej ilosci ale na pierwszy cykl. Jak juz wzioles 400 metki to mniejsze ilosci slabiutko zadzialają ,chyba ze zdecydujesz sie poczekac przynajmniej rok.
tescia wystarczy ci 1 ampolka na tydzien! nie wal co trening,to sensu nie miec bendzie . Najmniej szkodliwa dawka przy ktorej rosniesz w oczach to 250.... to tez wystarczy ,nie trzeba az 1000 by rosnąc.
chyba zauwazylem ze lubisz sie kloc ,moze prioponat? jego dosyc często trzeba zapodawac ,w sam raz zrobisz sobie z dupy sitko :]

HARDCORE PRIDE!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lepiej sie kluc niz lykac tabsy.
Chyba nikt nie zaprzeczy.
No chyba ze jakies extrema: np omen v.s. mietek

..::MAKO::..
TOP MASS BOYZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1748
Aż tak się kłuć nie musze. Ale niestety ja mam 5 strzałów po 100mg tego teścia i dopiero dokupie. Strzał raz na tydzień mi wystarczy a co do propionatu to czytałem że po tym jak nagle dojdzie masa to tak samo szybko zejdzie. Dzięki wszystkim którzy mi pomogli w tym temacie. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 654 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17777
Kadett gratuluje głupoty. Dla mnie jestes d**** i tyle.
Idioto posłuchaj się co mówia ci ludze doświadczeni. Czołowi kulturyści biorą na cykl max 80 mety!!!
Życzę..... Ż.Y.C.I.A.!!!
Rób co chcesz. Za głupotę mas SOGA!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deka jakie przyrosty????

Następny temat

220 :)

WHEY premium