SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IV Mistrzostwa Polski Nauczycieli w WW - Ozimek 06.04.2014

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 675 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5602
Masuj, smaruj, już nie wyciskaj do niedzieli, na zawodach adrenalina swoje zrobi dasz radę.
Miłe i sympatyczne licealistki z Zespołu Szkół w Ozimku (Karolinka i Dominika) zapraszają nauczycieli z całej Polski To u nich załatwicie wszystkie sprawy rejestracyjne i otrzymacie pamiątkowe koszulki startowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Coach
Czemu One trzymają piłkę a nie sztangę?Chyba że na rozgrzewkę przytniemy w siatę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 675 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5602
To przymiarka była, a piłka bo to lekcja w-fu, sztang i ławek jeszcze na ta salę nie zatargałem, będą w piątek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 109
Jak na złość, właśnie na siatkówce sobie bark uszkodziłem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Bo najbezpieczniej jest wyciskać sztangę oczywiście wielokrotnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8
Paweł Głaz ZSO nr 7 Bytom, pozdrawiam!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 675 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5602
Bardzo pracowity piątek ale jesteśmy gotowi, wszystko poustawiane, powieszone, popakowane, sala zamknięta czeka do niedzieli. Będę od 10.30, zapraszam :) tak wygląda:













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 675 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5602
zdjęcia z telefonu na szybko, więc jakość średnia










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Do tego dodajmy od lat niesłabnące zaangażowanie organizatora i mamy imprezę na której trzeba być. Mimo że startów w WW mam sporo to na tą imprezę czekałem cały rok.Polecam i zachęcam wszystkich którzy się jeszcze wahają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 675 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5602
Dokładnie tak, zgadzam się, takie zawody dla nauczyciela to pamiątka na całe życie a jeszcze jak wciągnie na dłużej ww, to samo zdrowie, znamy takie przypadki . Transmisja live tu na sfd powinna być, pewno coś się pojawi w okienku u góry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie kupie taki strój?

Następny temat

Efekty po 3 miesiącach ćwiczeń

WHEY premium