SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

INJECTIO GLUCOSI 5% - stosować to?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5493

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3370
mam takie pytanie. do tej pory kreatyne bralem bez glukozy. mam teraz 2x500ml INJECTIO GLUCOSI 5% - taka glukoza co w szpitalach sie uzywa pod kroplowki. nadaje sie ona do polaczenia z kretka w jakims sensownym cyklu? oczywiscie jest w plynie, i ten litr to raczej na cykl nie starczy, czy moze mam ja jeszcze rozmieszac? bo pojecia nie mam:(

Nie je sie żółtego śniegu

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
osobiście nie stosowałe takiej glukozy

polecam carbo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
O kurde dobre ..
Też nie brałem nigdy takiej glukozy, ale skoro ma 5% to znaczy, że to musi być jakiś roztwór...
A skoro jej przeznaczeniem jest podawanie bezpośrednio w kanał to zapewne niewskazane jest jej przyjmowanie poprzez picie
To tak na moją logikę
Albo kup sobie glukozę spożywczą, albo carbo tak jak polecał Ziper..
To najwygodniejsza forma przy dobrych parametrach
pozdrawiam

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
pij smialo...

btw.. dobra rzecz na kaca...;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Serio?
Veg: czy to jest poprostu roztwór glukozy w wodzie czy cuś innego?

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3370
napisze wam opis:
BAXTER TERPOL sp.z o.o.
INJECTIO GLUCOSI 5%
50 mg/ml, roztwór do wlewu dożylnego
skład:
glukoza bezwodna 50g
woda do wstrzykiwan do 1000 ml
osmopolarność płynu 279 mosmol/l

no i to tyle. zdecydujcie sie teraz czy mam kretke przepijac tym (oczywiscie rozciencze to z woda), czy kupic glukoze zwykla? i ile ta spozywcza kosztuje.

Nie je sie żółtego śniegu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
powaznie.. mozesz pic...
powiedzmy 1l na porcje kreatyny... hrhr

z tym kacem tez moowie powaznie... lepiej jednak we wlewie dozylnym... ploos pwe.. i w baaaaardzo szybkim czasie kac znika calkowicie... jestes jak nowonarodzony nawet po poteznej dawce alkoholu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
...i dalej możesz pić

sprawdzone - ale wlewów samemu nie radziłbym robic /usmiech z oczkiem/ ...ale pwe dobra rzecz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
widzisz... kanar tez wie co dobre %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
no to z procentem napewno wie - sorry za wisielczy humor ale ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Kude brzmi zachęcająco
Nawet ten wlew dożylny nie brzmi tak groźnie /uśmiech z dwoma oczkami/
Szto to pwe??
A wogóle czy to jakaś inna forma glukozy czy poprostu woda z glukozą dostępną w sklepie/aptece?
Bo tak kombinuję, że w wresji doustnej pewnie nie jest tak skuteczna ale zawsze można by wypróbowac...
Sawoją draogą Kanar: dostałem cynk, że możesz coś wiedziec o chorobie Scheumanna (skrzywienie kręgosłupa) bo szukam o tym info w dziale zdrowie (z góry dzięki)
https://www.sfd.pl/temat193864/
No i kiedy rusza strona ARG bo coś nie moge się doczekać

A wracając do tematu, skoro już podałeś skład to tej glukozy jest tam dosyć mało a więc mało ekonomiczna sprawa do kretki..
Zwykła glukoza spożywcza kosztuje parę złotych, nie jest w stanie dokładnie powiedziec ile ale nie dużo.. Nie kupuj w aptekach bo tam jest zdecydowanie drożej.
Ale tak jak pisałem carbo jest najwygodniejsze i cena jest również niska przyrónując choćby do glukozy nie wychodzi wiele drożej a dużo lepiej

Smerfujący Moderator

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miarka w cell pump

Następny temat

Kreatyna - czy dodać do takiego koktajlu?

WHEY premium