SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

INIEKCJE...PILNE!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2778

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 168 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3009
BARDZO SMIESZNE...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 12147 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 206608
Melduj się tutaj co 10 minut będziemy wiedzieli czy jeszcze żyjesz

Zapraszam na SFD w sieci IRC: #sfd - półoficjalna strona kanału: http://lesniczy.glt.pl
Strona nie istniejącego jeszcze (oficjalnie) K** -> http://K**.glt.pl
Trust No One... Lame_Hunters.sq
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czym tam sie przejmujesz:) wbijaj wbijaj wczoesniej czy pozniej i tak padniesz


https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/27.gif[/img]Irc#sfdKanalIrc#sfdKanalIrc#sfdKanal[img]../../buziaki/27.gif" alt="" />

[-blo-]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak w ogole wbijajac udawadniasz ,ze nie zalezy Ci na wlasnym zdrowiu! Wiec czym sie martwisz;>? hehe ***ac koksy nie nawidze tego scierwa;>


https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/27.gif[/img]Irc#sfdKanalIrc#sfdKanalIrc#sfdKanal[img]../../buziaki/27.gif" alt="" />

[-blo-]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Zyjesz jeszcze ? Jak tak to miales szczescie.I nie wal w bark tylko w dupe,w bark to jest zabawa dla starych wyjadaczy ktorzy maja juz "pare" iniekcji za soba w zyciu,no a przedewszystkim maja w co wstrzyknac.

Pozdrawiam.

<<<<<< Sierżant w oddziale dla koksujących >>>>>>

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 168 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3009
DZIEKI WSZYSTKIM ZA ODPOWIEDZI. MOWIAC SZCZERZE MIALEM NIEZLE NASRANE W GACIACH I SZCZERZE SIE DO TEGO PRZYZNAJE. SZKODA TYLKO ZE NIEKTORZY Z TAKICH RZECZY ZARTUJA...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 665 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6212
Jeżeli z żopą będzie niezbytexkluziv , to sprubój w łydkę, dla mnie jest soxik...
Parę dni temu waliłem wino w udo, odciągnałem tłoczek, niby wszystko o.k.
powoli wstrzykuje, wyjmuje, a tam buuuch fontanna krwi, ładnie mi się polało...
nie wiem co to za fenomen, ale na 100% w żyłkę walnąłem, ale najlepsze było póżniej, przyszła moja Niunia, zobaczyła krew na łóżku i stwierdziła że dymałem jakąś dupe z okresem...
Na szczęscie wszystko się wyjaśniło, pozostał jedynie siniak na udzie i krew na łóżeczku...
Powodzonka
DaV


Księgowy-mafia.suple.hardcor.pl

Żyj każdym dniem, jakby to był Twój ostatni;
któryś z tych dni w końcu takim będzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 665 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6212
Wypierz gacie i wyłącz caps lock...



Księgowy-mafia.suple.hardcor.pl

Żyj każdym dniem, jakby to był Twój ostatni;
któryś z tych dni w końcu takim będzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
... po raz pierwszy w zyciu porzygalem sie ze smiechu ... jest to najlepszy art. jaki kiedykolwiek napisano na tym forum ...

Wstrzykniecie substancji na bazie oleju do zyly lub tetnicy prowadzi do zatorowosci plucnej - jej objawy to niepokoj, zawroty glowy, dusznosci, bole za mostkiem, przyspieszona akcja serca oraz odkrztuszanie krwi ... jezeli wiec zamierzasz miewac w przyszlosci podobne pomysly radze zaopatrzyc sie w leki przeciwzakrzepowe ...

... to, ze po iniekcji w miejscu uklucia pojawiaj sie krople krwi nie jest rzecza niezwykla i nie musi swiadczyc o wkluciu sie w zyle czy przebicu takowej na wylot ... dla niedowiarkow proponuje lekko ukluc sie igla ...

... a tak na marginesie, to co to znaczy zrobic zastrzyk w ramie ? Zazwyczaj zastrzyki robi sie w jakis konkretny miesien a miesien ramienia to co to jest ?

PS. bboy - masz jakies kompleksy czy o co chodzi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 168 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3009
Zastrzyk robilem w bark. Chyba jak na pierwszy raz wybralem niefortunne miejsce:) Fajnie ze w koncu odezwalo sie kilka osob ktore mialy albo podobny problem albo maja na ten temat spora wiedze. A dzisiaj zostal tylko siniak)
Ps. Spice...ciesze sie ze artykul sie podoba))
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wszystko o prohormonach.

Następny temat

stanabol

forma lato