SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

II Mistrzostwa Zawiercia w wyciskaniu na ławce poziomej

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2107
za rok na pewno będzie lepiej :)

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6281
bez wątpienia:)
...
Napisał(a)
Usunięty przez W Z O R EK za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1739
spokojnie, panowie. Spoko jest. Szacunek bracia żelaza!

Lepszej formy diler

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6281
no nie wiem kto tu sie bardziej chowa ;] ty masz całkowicie nie uzupełniony profil ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6281
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1739
Mariusz Wieczorek Jest z Siemianowic nie z Zawiercia! :}

Lepszej formy diler

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
I Adam Balawejder z Krakowa - najlepszy wynik zawodów 175kg przy 68kg wagi ciała ?? ?? ?? Wiedziałem że gościu jest silny ,ale nie przypuszczałem że aż tak :) (oczywiście pomijając zasady wedle których było to rozgrywane ). to jest o 10 kilo więcej niż ja ) a gościu wygląda jak przecinek ......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 317
no Adam ma siłe! widziałem co wyciskał na Mistrzostwach Śląska w Chożowie! jest potęznie silny! gdyby była to dyscyplina Olimpijska to Mamy same złote Medale! Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
nie obraź się ale w Chorzowie to było dno ......... !! gość jest piekielnie mocny ale bez sprzętu :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HISTORYCZNY START POLAKÓW NA ARNOLD CLASSIC 2009

Następny temat

II Zawody 'Power' 2009 ---> relacja

WHEY premium