SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

II MISTRZOSTWA POLSKI PÓŁNOCNO-WSCHODNIEJ

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 331
II MISTRZOSTWA POLSKI PÓŁNOCNO-WSCHODNIEJ O PUCHAR PREZYDENTA

1. NAZWA ZAWODÓW:
„II Mistrzostwa Polski Północno-Wschodniej w Siłowaniu na Rękę o Puchar Prezydenta miasta Suwałk"

2. DATA:
- 24.04.2010 r.

3. MIEJSCE:
- HALA OSIR SUWAŁKI Ul. Wojska Polskiego 2

4. OPŁATA STARTOWA:
- dobrowolna i w dowolnej wysokości-przeznaczona na dom dziecka w Pawłówce

5. KATEGORIE WAGOWE:
Zawody odbędą się tylko na prawą rękę.

SENIORZY:
- 65kg, -75kg, -85kg, -95kg, powyżej 95 kg i OPEN

SENIORKI:
- OPEN

6. WAŻENIE:
HALA OSIR SUWAŁKI ul. Wojska Polskiego 2, od godziny 9.00 do 11.00

7. ELIMINACJE:
- start 11.30
- finały 14.00

8. NAGRODY:
- I-III miejsca, nagrody rzeczowe, puchary, medale, dyplomy, I miejsce ręcznie wykonane pamiątki, każdy startujący zawodnik otrzyma koszulkę

9. ZASADY:
- Zawodnika dopuszcza się do walki jedynie w ubraniu sportowym.
- Zawodnicy, którzy nie będą w stroju i obuwiu sportowym nie zostaną dopuszczeni do zawodów.
- Każdy zawodnik powinien posiadać dokument tożsamości.
- Wymagana jest pisemna zgoda o przyjęciu odpowiedzialności osobistej podczas startu w turnieju, w przypadku uczestników do lat 18-tu pisemna zgoda rodziców lub opiekuna.
- Ubezpieczenie zawodników spoczywa na jednostkach delegujących lub we własnym zakresie.
- Prawo interpretacji i zmiany niniejszego regulaminu przysługuje wyłącznie organizatorowi.

10. ORGANIZATOR:
- OSIR Suwałki
- Dariusz Wiśniewski [email protected] , Siłownia Oskar tel. 600-60-60-61
- Federacja Armwrestling Polska tel. 058 621 93 08

11. PATRONI:
- www.armpower.net
- Miesięcznik „Kulturystyka i Fitness"
- Radio 5
- Telewizja Suwałki



Źródło:http://www.armpower.net 

Informuje że każdego dnia rośnie liczba osób które mogą mnie pocałować w d*p*.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 331
Kto wpada ???

Informuje że każdego dnia rośnie liczba osób które mogą mnie pocałować w d*p*.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 392 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 928


IV MISTRZOSTWA POLSKI POŁUDNIOWEJ

„Po raz kolejny w Wodzisławiu Śląskim zorganizowaliśmy mistrzostwa w siłowaniu na rękę. Zainteresowanie zawodami jest coraz większe, o czym świadczy fakt, iż startują też kobiety, których trzy lata temu nie było” – mówi Przemysław Gajdowicz, organizator mistrzostw.

„Początki były ciężkie, trudno było pozyskać sponsorów. Ale udało się. Na mistrzostwach pojawiają się zawodnicy z całej Polski - z Gdyni, Warszawy, Piaseczna, Wrocławia, Jaworzna, Jastrzębia, Pszczyny i Żar” – dodaje.

30 stycznia w Wodzisławskim Centrum Kultury odbyły się IV Mistrzostwa Polski Południowej w Armwrestlingu. Zawodnicy rywalizowali w kategoriach: seniorzy 63 kg, 70 kg, 78 kg, 86 kg, 95 kg i powyżej 95 kg oraz seniorki w kategorii 60 kg i powyżej 60 kg. Podczas zawodów sędziowie szczególną uwagę zwracają na ustawienie barku, który musi być ułożony równolegle do osi stołu. Chodzi głównie o to, by zawodnicy mieli jednakowe szanse na starcie. Nie ma granicy wiekowej, aczkolwiek dzieci muszą najpierw trenować pod okiem instruktorów, by wypracować odpowiednią technikę.

„Jest to sport, który nie wyrządza krzywdy przeciwnikowi. Na zawodach panuje partnerska atmosfera, dopingujemy się nawzajem. Już teraz zapraszam wszystkich za rok, na kolejne Mistrzostwa Polski Południowej” - dodaje Przemysław Gajdowicz.

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali: Mariusz Grochowski, Tomasz Szewczyk i Dariusz Muszczak. W poszczególnych grupach zwyciężyli: w kategorii kobiet do 60 kg Natalia Żak z Jaworzna, zaś powyżej 60 kg Nikola Ipnar. W rywalizacji seniorów w kategorii 63 kg bezkonkurencyjny okazał się Rafał Fiołek z Żar, w wadze 70 kg reprezentujący stolicę Mariusz Podgórski, w kategorii do 78 kg na pierwszej pozycji uplasował się zawodnik z Wałbrzycha Rafał Woźny. Tomasz Sypniewski z Warszawy został liderem w grupie 86 kg.

„Trening to nie tajemnica, aczkolwiek jest bardzo specyficzny. Ma niewiele wspólnego z treningiem na siłowni kulturystycznej, ponieważ zawodnik koncentruje uwagę głównie na nadgarstkach, ćwiczeniu przedramion, palców, mięśnie pleców i bicepsu - mówił po zawodach Tomasz Sypniewski.

Kategoria do 95 kg należała do Roberta Leszko reprezentującego Wałbrzych. Powyżej tej kategorii wagowej zwyciężył Sławomir Szakoła z Żar. W ostatnich dwóch kategoriach Masters Open i Open laur zdobyli kolejno: Konstanty Królik z Piaseczna i Natan Kajdas z Jaworzna.

lena


Źródło: www.armpower.net
Komentarz na forum: http://www.armpower.net/forum_polish/

ARMWRESTLING - nowa popularna dyscyplina sportu!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 269
troche daleko ..ale jak beda fundusze to czemu nie ...w tym roku zamierzam odwiedzic kilka turniejów ...a jak tam z noclegiem wyglada?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 331
z noclegami nie powinno być żadnych problemów. w sumie to region turystyczny

Informuje że każdego dnia rośnie liczba osób które mogą mnie pocałować w d*p*.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15274
Może wpadnę ale żadnym arwrestlerem nie jestem ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
Moze tez wpadne, daleko nie mam bo moje miasto Co do noclegow to jest kilka hoteli w samych Suwalkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 269
jesczez jest troche czasu mam nadzieje ze uda mi sie wpasc chodz to 2 koniec Polski ale dla chcacego nic trudnego jest tylko jeden problem $$$
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 285
mc_many w tym roku moze jakaś większa ekipa z ZST wpadnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 331


Plakacik taki

Informuje że każdego dnia rośnie liczba osób które mogą mnie pocałować w d*p*.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 678 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5910
a będzie cos dla juniorów?? Mam lat 17 jak coś
Bo piszą że będą tylko seniorzy a w zasadach
"- Wymagana jest pisemna zgoda o przyjęciu odpowiedzialności osobistej podczas startu w turnieju, w przypadku uczestników do lat 18-tu pisemna zgoda rodziców lub opiekuna."
Wiec nie rozumiem tego o_O jak senior moze miec mniej niz 18 lat

"Walcz z sercem ale używaj tez głowy"
Zapasy - Stoczonych Walk : 10

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co przed zawodami ?

Następny temat

PoMoC z Treningiem Niemieckich Ciężarowców:):)

WHEY premium