SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IHS TEAM - Zapytaj Krzysztofa Jotko .

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79
Witam Panie Krzysztofie od poniedziałku zaczynam przygody ze sztukami walki.Dokładnie będę uczęszczał na zajęcia sandy grupa początkująca.Mój wiek 23 lata nie wiem, czy to nie za późno w przyszłości chciałbym spróbować sił w MMA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj Krzysztof, mam nadzieje, że wezmiesz za ocean swojego dotychczasowego trenera na walki UFC, aby Cie wspierał i mam nadzieje ze jako Polak, wyjdziesz przy polskiej muzyce do oktagonu, jak swego czasu zrobil Twoj imiennik Soczynski, kiedy wychodził na gale UFC w reichu przy piosence Lady Punk.
PS Czy bedziesz sedziowal 28 w Chelmie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62
technika w parterze hmm? lubie ground and pound i Brabo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62
Technika w stójce heh lubie kopać a tak że boksować ale nie mam swojej ulubionej techniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krzysztof niedługo będziesz reprezentował nasz kraj w najlepszej organizacji na świecie. Jak wygląda u Ciebie sytuacja z językiem angielskim? Czy znasz podstawy, umiesz porozumiewac się płynnie, w czy dukasz ? Skorzystasz z pomocy tłumacza czy sam będziesz udzielał wywiadów? Pozdrawiam i zycze sukcesów w ufc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62
Troche jezdze po swiecie więc nauczyłem sie rozmawiać po angielsku lecz nie jest to jeszcze jakiś wysoki poziom , dogadam sie po gali wybieram się na kurs Angielskiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
Cześć Krzysiek :)
Mam pytanie :) Jak według Ciebie ważna jest siła fizyczna w MMA.Opłaca się robić siłownie czy raczej treningi cross fit'owe?Z góry dzięki za odpowiedź i życzę ci zdrowia w dalszej karierze. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krzysztof wielkie gratulacje! świetny debiut w UFC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Gratulacje

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39442
Gratuluje!
Mam pytanie jak wygląda Twoje odżywianie? na czym bazujesz? Czy liczysz b/t/w , kalorie? czy jesz na oko ?

" the journey is what brings us happiness not the destination "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejność w treningu MMA i na co zwracać uwagę podczas treningów

Następny temat

Wytrzymać 2 rundy

WHEY premium