SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IF a SW moje doswiadczenia

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1379

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
utarła się obiegowa opinia że dieta IF jest niewskazana przy sportach walki , mi się udaje to łączyć z powodzeniem więc chciałem się podzielić tym doświadczeniem


moim zdaniem klucz jest w intensywności treningów , być może jeśli ktoś trenuje na poziomie zawodniczym , to pewnie by nie dał rady , ale standarowy 1 godzinny trening MMA , jest zupełnie spoko

co jest ważne

liczyć makro , a nie jakoś jeść na oko

i codziennie dostarczać założoną dawkę węglowodanów

wtedy podczas nawet 20 godzinnego postu w następny dzień nie zużyjemy (biorąc pod uwagę że podczas postu 2/3 energii pochodzi z utleniania kwasów tłuszczowych) glikogenu w takim stopniu zeby uniemozliwilo to efektywny trening

wazna jest oczywiscie odzywka potreningowa zeby nadkompensować straty wynikle z postu i treningu na czczo


byc moze opinie z niemozliwosci polaczenia takich treningow wynika z tego ze jak tych treningow jest duzo , to dodajac silownie wychodzi wiecej niz 1 trening dziennie

wtedy faktycznie taka opcja odpada , ale to juz ogolnie posiadanie wiecej niz 1 trening dziennie raczej przekresla diete IF

wiec trzeba sobie to tak ulozyc zeby wypadal 1 trening dziennie

i zobrazuje jak to u mnie wyglada

poniedzialek DNT okno zywieniowe 21-1
wtorek silownia 20-22.30 okno 22.30-2.30
sroda mma 21-22 okno 22-2
czwartek silownia i tak dalej


jest naprawde OK, ale podkreslam ze moje treningi MMA nie sa na poziomie zawodniczym , nazwalbym to sredniozaawansowanym



z supli wale przed mma betaalanine z guarana i paroma jeszcze energewtycznymi dodatkami

po treningu potreningowke dedykowana SW , ale w sumie po silowni tez ja pije bo moim zdaniem sklad ma swietny , pozniej bialko no i potem juz posilki

jak macie pytania to zapraszam

pozdr

EDYTOWAŁEM REKLAMĘ

Zmieniony przez - domer w dniu 2014-04-03 12:58:29
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1017 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41556
Kończysz swoje okno konsumpcji o 2-2:30.

Zdarza się, że podczas entuzjastycznego planowania "magicznych" okien postu i konsumpcji, okno snu jest zaniedbywane. W dłuższym rozliczeniu takie podejście może jednak prowadzić do szeregu problemów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
A w jakich godzinach śpisz?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
kłade sie miedzy 2 a 3 , wstaje koło 9
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Przy takim obciążeniu treningowym trochę mało snu na regenerację.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1017 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41556
Mała ilość snu a dodatkowo prawie na pewno obniżona jakość w związku z przestawionym rytmem okołodobowym i ekspozycją na sztuczne światło w godzinach późnowieczornych i nocnych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka kreatyna na stałą suplementacje przy IF

Następny temat

Suplementacja przed treningiem i po treningu oraz w czasie postu

WHEY premium