SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IDEALNA / WYMARZONA SYLWETKA reaktywacja ;)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1147 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13782


Ja chciałbym wyglądać jak Branch chodz to raczej niemożliwe xd

"Upór i Systematyczność, Efekty Przyjdą Same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 507


Raczej nie możliwe do osiągnięcia niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 507


Raczej nie możliwe do osiągnięcia niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
bo? ;d on jest jakimś bogiem? ;d
jakbyś był w 100% zmotywowany to osiągnąłbyś każdy możliwy cel :d

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 507
Chyba na koxie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 937 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17411
Jezus Maria.

Wy naprawdę z takim podejściem chcecie coś osiągnąć? Ja pierniczę. "To wszystko od genetyki", "bez koksów nie da rady", "to raczej niemożliwe do osiągnięcia"...

Ja pierniczę.

Z takim podejściem rzeczywiście nie do osiągnięcia. Hej, ludzie, ciężka praca, wytrwałość, upór w dążeniu do celu i WSZYSTKO można osiągnąć. I niech nikt nie chrzani o jakimś tam genie. Nie będzie nam genetyka dyktowała warunków, co? No przecież...

Ja osobiście chcę osiągnąć świetną, wyrzeźbioną sylwetkę, okraszoną także solidnymi rozmiarami mięśni. I nie, nie obchodzi mnie, co mówi moja genetyka. Ja chcę. Genetyka i inne pierdoły nie mają nic do gadania. One mogą najwyżej lekko ustalić, jak ta droga będzie wyglądała, trudno czy diablo trudno, ale... Ale droga zawsze ma koniec i zawsze można do niego dotrzeć.

Takie trzeba mieć podejście, Panowie. Nie marudzenie, nie narzekanie. Tylko chęć i upór.

Ot, przepraszam, musiałem, bo po prostu... Ile można takie marudzenie wytrzymywać? A dałem sobie odpust. Ot co.

Więc, Panowie, nie narzekać, tylko wziąć się do roboty. Łatwo nie będzie, będzie trudno jak jasna cholera. Ale, cóż, twardym trzeba być. Do roboty!

Every f***ing thing is possible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na pierwszym Flex Lewis
Na drugim Luke Guldan
i cholerka tego Pana z wąsem też nie mogłem nigdzie znalesc z nazwiska ;/, a ma super sylwetke...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po czesci zgadzam sie z Testudos... Wyznaczasz cel - osiagasz go. i tak w kółko. :)
Napewno są jakies ograniczenia... ale chyba są po to by je pokonywać prawda...??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 937 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17411
"Napewno są jakies ograniczenia... ale chyba są po to by je pokonywać prawda...??"

Ograniczenia narzuca nam nasz umysł i to, jakie z nas twarde skurczybyki są. Nic więcej. I takie trzeba mieć podejście, cały czas na przód, ale z rozsądkiem.

Every f***ing thing is possible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Testudos myślisz że można wyglądać jak Branch gdy się nie ma genu dobrego, na samym treningu i diecie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile wody do popicia

Następny temat

Tatuaże i cwiczenia

WHEY premium