SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hyper strenght hyper gain - pytanie.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 517 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10269
Mam pytanko co do wyżej wymienionego gainera - czy ktoś z was już go testował i czy po jego przyjmowaniu nie występowały jakieś problemy trawienne.

---"kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"---

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1522

Wolną drogą do doskonałości

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
to nie targowisko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
tutaj masz cos lepszego
https://sklep.sfd.pl/VitaFitSFD_Mass_Activator-opis26680.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 517 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10269
No potrzebuje raczej informacji o hyper gainerze, ponieważ już go mam, tylko ciężko o nim cokolwiek znaleźć. Mam też pewne wątpliwości co do składu:
Amount Per Serving:
Total Calories: 1,240
Protein: 50g
Total Carbohydrates: 248g
-Sugars: 14g
-Dietary Fiber: 4g

Tylko 14g cukru na 248g węgli.
Mam jescze jedno pytanko: czy gainer może być niebezpieczny dla osób mających problemy z ciśnieniem/sercem, ponieważ ten jest z usa i...

Zmieniony przez - pekson18 w dniu 2011-09-16 19:02:48

---"kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
jak nie jest zanieczyszczony to jest tak samo niebezpieczny jak jedzenie
bo to jedzenie w proszku

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 517 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10269
zanieczyszczony tzn??

---"kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Tzn nie ma w sobie prohormonów czy SAA - mowa oczywiście o śladowych ilościach ale jednak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 517 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10269
No właśnie o to mi chodziło, ale w składzie nie ma raczej nic takiego ( z tego co czytam na etykiecie) dlatego tez pytam o ten produkt na tym forum bo to chyba mało znana firma ale gość w sklepie (UK:) chwalił go sobie

---"kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Takich rzeczy na etykiecie nie będzie.
Spróbuj porcje ( nie mówię tu o porcji zalecanej przez producenta ) i obserwuj. Pewności nie będziesz miał raczej nigdy - chyba że zlecisz badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 517 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10269
Hehe tutaj zalecana przez producenta to 320g, ja będę dawał tylko po 100g dziennie. Zastanawia mnie też ta ilość cukru - we wszytskich gainerach jest go bardzo dużo a tu zaledwie na 100g gainera 70g węgli w tym 3g cukru

---"kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"---

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mutant Rage czy dobry wybór?

Następny temat

suplementacja profilaktyczna na ssa

WHEY premium