SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hormony niski test brak styczności z PH.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1031
Ale jak wejdę na sam cyklon to i tak tylko na bombie będę miał większy nie? Czy później po odbloku ustabilizuje się na jakimś większym poziomie? Bo opinie są podzielone i w większości przypadków teść jest trochę niższy niż przed cyklem, co w moim przypadku ... nie byłoby fajne ;]. W sumie wziąłem go bardziej dla komfortu psychicznego niż dla efektu choć trzeba wierzyć w preparat to będzie kopał. Mikro a dużo Ci skoczyło to prolo? Po daa ofkorz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2190
nie wiem bo przed DAA nie robilem badan ale powiem jedno robilem cykl 6 tyg na tescie nale dawki tak jak ty mowisz dla komfortu po cyklu zrobilem odblok i dupa zimna problem sie pogłebil i to nie mało ,chormony masz w normie skacza Ci szukaj przyczyny jesli sie chormonu uregulują z wackiem bedzie tez pewnie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2190
ja bym nie kombinował znajdz problem i go zlikwiduj moje zdanie chodz to nie łatwe bo juz 8 miesiecy zbieram sie po SAA i dojsc do siebie nie moge ale nie ide w zaden test czy cos szukam przyczyny jesli nie znajde to do szpitala bo cos musi byc nie tak test na podobnie jak TY wiem i cie rozumie jak wyglada zycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Bardzo rozsądna wypowiedź.Sog kolego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1031
Nie jestem jakoś strasznie nakręcony na bicie w dupsko, natomiast przyczyna będzie trudna do zdiagnozowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1031
Sorry jakoś za szybko pyknąłem, chciałem powiedzieć że u mnie chyba ten poziom teścia naturalnie sobie spierdzielił na taki poziom, biorąc pod uwagę nawet dość optymistyczny wariant za wysoki kortyzol to przecież go nie zbije czymś a z pracy i funkcjonowania nie zrezygnuje. Najgorsze to jest to jak już wcześniej wspominałem wszyscy lekarze nie widza problemu a wysoki testosteron traktują jako fanaberie. To tak a propos diagnozowania problemu którego lekarze nie widza. także lipa, no nic zobaczymy jak po daa. Ogólnie nie wiem jestem jakiś super ospały po tym nie mogę się zebrać do niczego. Gdzieś znalazłem temat "Undestor jako buzzer". Czy małe dawki w/w działałyby podobnie??? Mocniej słabiej istnieje możliwość podniesienia wolnego teścia na jakiś czas?? Kozieradka może???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8575
Tribulis + zen szen na noc w wiekszych dawkach powinien ci podnies troche tescia i troche wiecej libido.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8575
Ta sytuacja wynika prawdopodobnie od stresujacej pracy i tego ze masz duzo na glowie. Endo ci poradzi prolo co 2tyg. jesli do niego pojdziesz. Poprawa bedzie dobra a jak odstawisz i zmieniesz tryb zycia to hormony powinny sie unormowac. Jak nie to bedzie tak jak teraz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
bolo600
Tribulis powinien ci podnies troche tescia i troche wiecej libido.

Niestety nie podniesie. Propaganda obalona wieloma badaniami.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
daa bardziej nadaje się do doraźnego użytku, aniżeli miesięcznych cykli
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

woda bakteriostatyczna / sól fizjologiczna

Następny temat

PROP CYPRIONAT WINO PRIMO jak polaczyc i jak odblok

WHEY premium