SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hormony niski test brak styczności z PH.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1031
Zacząłem brać daa... początkowo byłem tak podjarany tym ze mogę wrócić do normalności że chyba przed łyknięciem tabletki teść wrócił do maxa;]. Pierwsze 2 dni ok rano stójka bajera mówię to jest to. Później już gorzej, problemy ze snem wybudzam się koło 3 4 i mógłbym dop*****lać w chałupie. Agresja trochę się zwiększyła dużo rzeczy zaczyna mnie irytować(mniej jestem w stanie zaciskać zęby żeby nie wyp...ć z czymś). Trochę deprecha mnie telepie przez ost 2dni to normalne??. Kwestia jeszcze tego typu czy to podniesie poziom teścia na jakiś dłuższy czas czy tylko na okres brania w/w preparatu? Oraz wyczytałem ze potrafi prolaktynę wypierdzielić po daa czy mam brać coś profilaktycznie bo nie mam jej za małej. Bromergon? Osławiona vit b6?. A może jakieś hcg przyje..c albo clomid no już łeb mi pęka od tego wszystkiego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 614 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27790
na prolaktyne jak nie chcesz chemii to vitex a trzeba cos wziac bo daa wywala prolke ostro sam sie o tym przekonalem na poczatku pieknie ladnie a po ok 2 tyg kicha sie zaczela robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1031
Jeżeli bromergon bo o nim tutaj mowa najprawdopodobniej to czy w dawce 1,25 nie zrobi krzywdy???. No właśnie opinie podzielone sa o prolce raz wywala raz nie ma ktoś doświadczenie z takim kombosem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Możesz spróbować zastosować cyklicznie Proviron.3-4 tygodnie i przerwa do momentu,kiedy znów zaczną się "spadki formy".Bardzo często podwyższony poziom androgenów utrzymuje się dłużej niż czas stosowania Provironu.Kilku znajomym osobom takie działania pomogły wrócić do "formy".
W zależności od skali problemu przyjmujesz 2x dziennie 1-2 tbl.W momencie ewidentnej poprawy zmniejszasz dawkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1031
Ale proviron do daa mam brać czy po daa?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Myślę,że szybko odstawisz DAA jak provi zacznie działać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 614 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27790
provi nie blokuje? możnaby na nim poleciec dłużej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2190
bromergon to jedna tab na noc i jest ok ja tak lecialem po 30 dniach spadla mi z 24 do 6 po odstawieniu wrocila do 18 i dalej jade jedna tab na noc co do provironu ja bym nie bral tescia to nie ruszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1031
Provi podobno ma tylko podchodzić teściem, znaczy że go nie podniesie no i boje się że wyszczam prostatę po takim cyklu ;]. Choć nie ukrywam że jest to dość ciekawe rozwiązanie. mikro28 Ja chce profilaktycznie sieknąć ten bromergon tak żeby nie skoczyło czy jak będzie mało prolaktyny to coś się stanie? A macie może jeszcze jakieś preparaty na podniesienie teścia bo ten daa to chyba tak średnio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2190
powiem tak robilem badanie przed i po DAA tesc byl troszke wiekszy ale nie duzo nawet tego nie czułem nie wywalaj kasy nie istnieje srodek na podbicjie tescia no chyba ze sam tesc :) to moje zdanie , jak masz prolke okolo 10 to nie widze sensu ladowac Bromo lepiej B6 z tego co wiem chodz sam zbijam prolke bromo ale ja mialem 25 prawie w normie do 19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

woda bakteriostatyczna / sól fizjologiczna

Następny temat

PROP CYPRIONAT WINO PRIMO jak polaczyc i jak odblok

WHEY premium