SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hormon wzorostu kilka pytan.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 745
Witam serdecznie, nie wiem czy jest sens wklejac moj caly staz oraz inne parametry bowiem narazie "projekt jest w fazie wstepnej" i musialbym uzbierac ewentualnie trocha kasy na ta zabawe;D Naturalnie mialem juz kontakt ze sterydami w przeszlosci. Niedawno wrocilem do treningow, ale generalnie nurtuje mnie bardzo jedna kwestia a scislej mowiac chodzi mi o genetyke. Nie jestem jakas straszna chudzina itd, moja maxymalna waga to bylo ok 93kg jednak przy sporym otluszczeniu, bez robionej redukcji. Mam raczej problem z tym, ze moj ogolny kosciec i budowa ciala sa raczej przcietne - przy wzroscie 176, waze obecnie 80kg przy minimalnej ilosci tluszczu. Mam jednak raczej drogne kosci i generalnie moja sylwetka w ubraniu nie wyglada na szczegolnie mukularna. Chcialem zasiegnac opini na temat hgh. Interesuje mnie jakis dluzszy cykl gdyz chyba tylko taki ma rezultaty(poprawcie mnie jesli sie myle ??). Obecnie, (niee wiem jak to bedzie w przyszlosci :D)staram si raczej unikac chemii i bazuje na samej diecie i ewantualnie uzupelnieniu bialka weglowodanych bulkami itd.. Zastanawiam sie nad oplacalnoscia takiej terapii, gdzie CELEM mialoby byc delikatna poprawa moich parametrow genetycznych (hgh jest jednym o ile nie jedynym powdujacym powiekszenie sie ilosci komorek miesionowych a nie objetosci) i na tym mi glownie zalezy, noi generalnie nabranie troche lepszych gabarytow. Czesto ladczy sie to z tescie w celu lepszych efektow oraz innymi specyfikami. Czy jest mozliwe i nie bedzie to zbyt szkodliwe jezeli chcialbym zrobic cyklad na samym hormonie, ze wzgldu na unikniecie skutkow ubocznych innych specyfikow?? Z gory dzieki za odpowiedzi pozdrawiam..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 745
czy moglby mi ktos jeszcze odpowiedziec czysto teoretycznie bo nawet jesli zdecyduje sie na solowke z hormonem lub w polaczeniu z IGFem napewno uplenie sporo czasu. Czy mozna to przyjmowac podskurnie tak jak cukrzyce insuline z takimi samymi rezulatatami jak domiesniowo czy efekty beda gorsze. Chodzi mi o jak najwieksza biodeostepnosc dla organizmu tego zwiazku, dzieki pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Temat wielokrotnie poruszany. W pewnym sensie GH to kosmetyk. Zwłaszcza chinole które są dostępne w PL i nie masz gwarancji co tam siedzi.

Podsumowując: Jesli GH to tylko z SAA

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 745
Mialem nadzieje ze po pol roku czy nawet dluzej poprawi sie troche moja genetyka. Teoria jest taka ze wiekszosc saa zwieksza tylko rozmiar komorek miesnia. Liczylem na cos na zasadzie hiperplazji, bo jesli chodzi o zwiekszenie rozmiaru komorki to po zaprzestaniu cwiczenia wiekszosc z tego chyba spadnie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Poczytaj raczej o IGF i MGF jeśli chodzi o hiperplazję.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 745
spoko troche musze o tym poczytac najwidoczniej i wybrac jakas najadekwatniejsza opcje dla siebie.. a co myslisz o o igf-ach w sprayach podjezykowo? slyszalm ze wersje oralne sie nie nadaja, gdyz sa trawione w ukladzie pokarmowym. tyle tylko ze sporo zawartosci przdostanie sie przez blony sluzowe. (aczkolwie pewnie w ktoryms momncie sie myle;D, )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nie wierzę w IGF, MGF i GH podawane doustnie

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 745
tzn doustanie do wiadomo ze nie, ale jest to kwestia wnikniecia do organizmu przez blony ktora znajduje sie podjezykowo. nie przekonuje cie to jakos raczej :D ??he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nie. Wolę igły

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94932 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Ankieta dzialu jak wszyscy
I uzuoelnij wiek w profilu


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2015-11-09 14:27:06

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 745
moglbym poprosic o pytania? z gory thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 745
lub wystarczy link do nich.. sorry;P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

miczelx - znów to samo!

Następny temat

Cabaser - pytanie

WHEY premium