SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hmmmmm...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
debaty o shotokan byly juz wielokrotne, (o jego nieskutecznosci), jak chcesz cwiczyc tradycyjne style to sobie cwicz, ale nie mow ze shotokan jest skuteczne bo wprowadzasz w błąd (jest taki punkt w regulaminie hehehe).
to styl przestarzaly, ktory nie nadaje sie do ulicznej walki, a kolega chcial cos skutecznego a nie machanie w powietrze, rozumiemy sie?


netfan

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 335 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7144
Ja ćwiczyłem tradycyjne i mi się nieraz przydało ,a ty rób co chcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
przydalo...ciekawe do czego, przynjamniej sie nie osmieszaj poczytaj sobie tutaj:

https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=16435&forum_id=20&Topic_Title=&forum_title=Mieszane sztuki walki - MMA 

pajacu, albo wez zmierz sie z jakims chociazby z bokserem... (moze byc tez kikboxer albo thaiboxer obojetnie, przedtawiciel jakiejs realnej sztuki walki). shotokan nie jest skuteczne. a powody masz podane w linku powyzej,

netfan

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 335 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7144
Nie wiem kto tu jest pajacem, ale wiem jedno ja się opieram na własnych doświadczeniach i uważam że mi to pomogło i to bardzo. Nie mówie że kyokushin jest do dupy ale to że ja ćwiczyłem tradycyjne i dużo osób przepisywało się z kyokushin do mnie. Jeżeli bije się z kimś kto nie trenuje żadnej sztuki walki to raczej się wygra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
z kims kto nie trenuje zadnej sztuki walki to sie obejdzie bez shotokanu.
lepsze byloby cwiczenie (mimo zlej techniki) boksu na worku i rozciąganie sie samemu (poewnie bylaby wieksza skutecznosc).
a jakiez to walki stoczyles w ktorym ci to shotokan pomoglo? (i ile cwiczysz shotokan?), powiec jestem bardzo ciekawy

netfan

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3374
wypisywali sie z kyokoshin ( czy jakos tak ) bo nie wytrzymywali treningow a co do skutecznosci to na pewno jest ono lepsze od tradycyjnego aha i nie wyzywajcie sie od pajacow

trzeba być twardkim a nie miętkim ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 335 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7144
Zielony pas, i wierz mi ,że niejeden dostał nie zabieram więcej głosów w tej sprawie jeżeli mam mieć doczynienia z półgłówkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"i am kenzo" - no gościu fajnie że coś napisałeś można się pośmiać już dawno oprucz karateki żaden pajac nic śmiesznego nie napisał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
niejeden buahahaha,chyba tez karateka, i na zasadach kumite,albo jakis kolega mlodszy, bądz mający rowniez 28 w bicepsie, a nie bez zasad, zielony pas, to jestes tak zielony jak twoj pas, wiec zamknij sie wreszcie, swojego czasu ja mialem drugi niebieski w shotokan, a i tak bylo to bardzo malo. nie nazywaj mnie półgłowkiem, a jezeli chcesz tak na mnie powiedziec to osobiscie a nie przez net.
fanatyk czasami jednak jestesmy tego samego zdania:), jakis cherlawy chlopczyk bedzie mi mowil ze jestem półgłowkiem, i ze jego karate jest skuteczne, szkoda gadac....no ale shotokanowcy tak mają ;)


netfan

netfan

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak wygląda trening ---BOKSU----?????

Następny temat

cholerne koxy...

WHEY premium