SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hgh a kości

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koks1234
to jakie sterydy proponujecie? na choć troszke cięższe, grubsze kości ?


danonki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1789
no miecha zlapalem w sumie 9kg, tluszczu ubylo 4kg. ale jeszcze 2 krotkie estry sa grane

Zmieniony przez - WituL w dniu 2012-09-18 12:08:14

sPoKoLoKo!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 885
Witaul a ile masz lat że hgh tak ładnie ci zwiększyły mase kosci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1789
27

sPoKoLoKo!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
WituL
no miecha zlapalem w sumie 9kg, tluszczu ubylo 4kg. ale jeszcze 2 krotkie estry sa grane



To jeszcze nam powiedz wszystkim jak to tak magicznie wyliczyles i wszystko bedzie jasne

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1789
pi razy drzwi body analyzer. wyniki powtarzalne i stabilne, wiec watpie aby byl duzy blad pomiaru, ale na pewno jakis jest

sPoKoLoKo!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 885
WituL a jak ze spadkami gdy odstawiłes hgh ? myślisz że po 6 miesiecznej kuracji zwiększył bym mase kostną?? z góry dzieki za odpowiedz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1789
spadkow nie bylo bo jade caly czas jeszcze na propie i trenie. lada dzien zaczynam znowu z hgh. bede jechal ok 1 miesiac jeszcze to zob acyzmy jakie beda wyniki. nie wiem czy bys zwiekszyl bo nie jestem lekarzem. nie wiem czy mi sie zwiekszyla czy to tylko taka interpretacja jak by nie bylo pomiaru impedancji ciala.

sPoKoLoKo!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 885
a czy jak wezme deke + mete zrobie se taki cykl to jest szansa ze nietylko urośnie mi masa mięsniowa ale też wzmocnie kości , staną się twardsze? silniejsze??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
ba! Jest nawet prawdopodobieństwo, że faja Ci się nie podniesie nawet do 6 miesięcy .

Deka z teściem to po pierwsze.

Deka jeśli chodzi o stawy to 50-200mg ew .

Inaczej nie wiem w jaki sposób chcesz urosnąć i żeby rosły Ci kości itp. Chłopie, tak namieszałeś, że ciężko zrozumieć o co Ci na prawdę chodzi. Już widać, że saa nie dla Ciebie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

M1D

Następny temat

prolka pierwszy raz...pare pytan

WHEY premium