Ankieta

...
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Noolan nie napisał że Shogun powinien wygrać w pierwszej walce, może mu też chodziło o remis. Ja też uważam że remis by był wtedy najlepszy

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Dokładnie Puar czytanie ze zrozumieniem jest u Ciebie na dużo wyższym poziomie niż u StevenO. Chodziło mi o to, że niesprawiedliwe było przyznanie zwycięstwa Hendersonowi. Bo moim zdaniem tak jak i Puara powinien być remis. Za ostatnia rundę dwa punkty należały się Shogunowi jak mało komu. Także nie przypisuj mi StevenO rzeczy, których nie napisałem i się nie ciśnieniuj.
...
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Nie lubię takich walk. Kto by nie przegrał to będzie mi szkoda. Shogun wyglądał zayebiście z Te Huną, ale ta walka była za krótka. Tym bardziej że za dobrze pamiętam walkę z Sonnenem. Jednak Hendo to już chyba równia pochyła i postawie na tko dla Ruy.
...
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ja bym też dał remis, ale różnica jest taka, że Shogun nie miał prawa tego wygrać a Henderson miał (z punktu widzenia wałków sędziowskich), bo o ile 1,2 i 5r są łatwe do punktowania o tyle 3r mogła iść 10-8 dla Hendo głównie za to:

3:00-3:10 - inny sędzia mógł to przerwać spokojnie a 4r też była bliska więc podsumuje to tak: remis ze względu na punktacje i to, że ta walka była epicka byłby najlepszy, ale jeśli ktoś to wygrał to tylko i wyłącznie Henderson a jak twierdzisz, że to wałek to ty wałków nie widziałeś.

Taka 2 walka się nie powtórzy na pewno - jak będzie w połowie tak dobra to będzie to sukces i myślę, że to się skończy przed czasem, nawet w 1r prawdopodobniej na korzyść Shoguna, ale Henderson nigdy nie można lekceważyć w końcu ponad 2 lata temu Hendo przez 3R wj**ał Shogunowi jak nikt, no nic zobaczymy jak to się skończy, przynajmniej będą emocje
...
Szacuny 21 Napisanych postów 554 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7924
4 runda dla Shoguna, 5 - 10 do 8 dla Shoguna, co wg wielu daje remis. Gdzie w 5 rundzie było 10 do 9 to ja nie wiem. Nie ważne, Shogun sobie odbije wygraną w 2 walce
...
Ekspert
no tak 5r 10-8 Shogun, ale 4R bliska, ale ok 10-9 Shogun niech będzie, 1R i 2R 10-9 Hendo, ale 3R taka pomiędzy 10-8/10-9 Hendo w sumie jak 4R 10-9 Shogun/10-10. Tak więc jest tak jak mówię albo remis albo wygrana Hendersona.

Ekspert
raczej masakrował go przez tyle no Shoguna końcówka 3R uratowała, bo gdyby nie ona 10-8 bez dwóch zdań by było.
Wgl remis najlepszy.
wiadomo sędziowie poj**ani, bo Shogun 10-8 w 5R miał na 100%, ale punktacja gości w portali MMA: 6 dało remis, 1 dał 47-46 dla Hendersona właśnie punktując 3R jako 10-8 Henderson.
Wiadomo na punktowanie fanów MMA na tej stronie trzeba popatrzeć z przymrużeniem oka, bo tam pewnie trochę typujących nie powinna mieć prawa głosu, ale:
64.9% w tym ja na remis
29.8% na Hendersona
5.3% na Shoguna (3 głosy w tym 1 Noolana - bez spiny )
Tyle mam do powiedzenia nt ich 1 walki. Btw jestem ciekaw jaki Henderson kontrakt wynegocjował.
...
Steven0

10 - 8 ??? Żartujesz? Obejrzyj jeszcze raz tą rundę. 10 do 8 ocenia się kompletną dominację ze strony jednego z zawodników, przykładowo Fedor vs Big Foot 2 runda, czy chociażby właśnie Shogun vs Hendo 5r. W 3 rundzie Mauricio był aktywny, 1,5 min wygrywał, i wtedy wpadła Hendo bomba, która go nie skończyła. po minucie już szedł po skrętówkę nawet :) Minuta do końca i Shogun obala, Hendo wstaje, klincz, klincz, Shogun trafia i koniec rundy, którą oczywiście przegrywa, ale nie 10 do 8. Wg mnie wynik powinien być jak w walce Hunt vs Silva, majority draw z lekką przewagą dla Henda, ale na pewno nie jego wygrana. Shoguna skrzywdzili tą decyzją