SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hendo vs Shogun 2

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7617

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pierwsza walka remis jak najbardziej słuszna decyzja. Jak dojdzie do drugiej to stawiam na Shoguna jednak. Ostatnio pokazał sie z dobrej strony, no a Henderson to już niestety końcówka kariery zdecydowanie. Ogólnie troche naciągany ten rewanż jak dla mnie. O ile pierwsza walka to jedna z najlepszych walk MMA, to jakoś sceptycznie podchodze do tego rewanżu pod względem widowiskowości. No cóż, obym sie mylił może znowu będzie wojna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
adambs2
Steven0
raczej masakrował go przez tyle no Shoguna końcówka 3R uratowała, bo gdyby nie ona 10-8 bez dwóch zdań by było.


10 - 8 ??? Żartujesz? Obejrzyj jeszcze raz tą rundę. 10 do 8 ocenia się kompletną dominację ze strony jednego z zawodników, przykładowo Fedor vs Big Foot 2 runda, czy chociażby właśnie Shogun vs Hendo 5r. W 3 rundzie Mauricio był aktywny, 1,5 min wygrywał, i wtedy wpadła Hendo bomba, która go nie skończyła. po minucie już szedł po skrętówkę nawet :) Minuta do końca i Shogun obala, Hendo wstaje, klincz, klincz, Shogun trafia i koniec rundy, którą oczywiście przegrywa, ale nie 10 do 8. Wg mnie wynik powinien być jak w walce Hunt vs Silva, majority draw z lekką przewagą dla Henda, ale na pewno nie jego wygrana. Shoguna skrzywdzili tą decyzją


Po 1 też ją 10-9 punktowałem, ale była imo bliska 10-8. Nie jest tak jak mówisz, bo 10-8 to nie musi być dominacja od początku do końca, załóżmy, że jest nudna wyrównana runda np przez 4:30 w 5 minutowej rundzie w UFC i w 4:32 pada bomba, fighter pada i dostaje w ch** ciosów na gębę i sędzia blisko przerwania, ale dotrwał, ten porozbijany cały, bliski skończenia i wgl.. wówczas jest runda 10-8.
Po drugie cytując cb: "Wg mnie wynik powinien być jak w walce Hunt vs Silva, majority draw z lekką przewagą dla Henda" majority/split to pojęcia w decyzji kolejno decyzja większości/niejednogłośna decyzja czyli, że 1 sędzia nie zgadza się z resztą a nie to co pewnie masz na myśli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Shogun powinien do wygrać i typując rozwiązanie walki pod kątem Hendo Vitor, shogun może skończyć przez hk na glowę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Gala będzie w niedzielę trochę kiepsko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
OBELX
Shogun powinien do wygrać i typując rozwiązanie walki pod kątem Hendo Vitor, shogun może skończyć przez hk na glowę.


a typując rozwiązanie walki pod kątem Travis Browne Chad Griggs, Browne może skończyć Werduma trójkątem rękami

nie no zupełnie nie wykluczam tego co napisałeś tylko taką logiką doj**ałeś

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2014-01-22 17:47:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Wielu tu sie powoluje na ostatnie walki, ale bierzcie pod uwage, ze Tehuna jest #15 wg rankingu UFC, a Vitor jest #1 contender. Jakos nie widze opcji, zeby Hendo przegral to przez KO. Po walce z Vitorem na pewno wyciagnie jakies wnioski i nie bedzie sie rzucal jak cepiarz spod remizy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Shogun ma potężne kopnięcia, mógłby dystansować nimi Hendersona. Oczywiście łatwiej powiedzieć niż zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Ja wam napisze tyle- skoro Shogun nie dostał dwóch pkt za rundę 5 to Hendo tym bardziej nie powinien dostać dwóch za rundę trzecią. Nie ma co tu dyskutować. Jeśli ktokolwiek miałby tam dostać przewagę jednej rundy 10-8 to tylko Shogun za rundę ostatnią.

Zmieniony przez - Noolan w dniu 2014-01-22 21:52:28

Zmieniony przez - Noolan w dniu 2014-01-22 21:53:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 554 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7924
^ dokładnie to samo chciałem napisać. Z tym majority draw chodziło mi o to, ze Hendo wygrał 3 pierwsze rundy, niby Shogun dwie ostatnie, ale 5r 10 do 8 zdecydowanie. Jednak sędziowie punktowali inaczej, i w tym problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Hendo coś zmieniw swoim gameplanie? Niby co i na co? Nie żartujcie sobie.
To jego przeciwnicy dostosowują swój gamplan pod niego, On robi cały czas to samo z niezbyt pomyślnym skutkiem, ucieka mu szybkość refleks, granitowy łeb, zostaje tylko h-bomb, ale bez timingu i na Shoguna to za mało, zresztą Shogun myślę podejdzie do tej walki profesjonalnie i zrobi formę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piotr Jeleniewski o PJ Promotion Group oraz zawodnikach KSW

Następny temat

Talent Fight24.pl

WHEY premium