SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Help!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7
Witam.Jestem tu nowa.Mam na imie Ala,lat 23.kiedyś bylam bardzo w formie bo chodzilam na break dance,z siostra trenowalam parkour,tylko nie wychodzilo az tak dobrze bo za slaba bylam.no i ogolem duzo ruchu, pilka nozna, potem baesball,nigdy nie lubilam biegac i takie tam.skrecilam noge raz,drugi,eh i trzeci...kiedys ladnie wazylam bo przy 172 55kg.a teraz przy tym samym wzroscie 70...czuje sie okropnie ale chce zaczac od nowa.dieta,cwiczenia...tylko jestem teraz taka rozbita ze nie wiem od czego zaczac.bardzo zalezy mi na brzuchu.ogolem nie wygladam na swoja wage.pani doktor powiedziala ze max by mi dala 65.ale ja czuje sie strasznie grubo.chcialabym schudnac.nie wiem jaka dieta, jakie cwiczenia.w domu oczywiscie.na brzuch przedewszystkim.bieganie odpada i skakanie na skakance z wzgledu na kostke.ogolem to diety nigdy nie stosowalam.wystarczylo to ze wiosna jezdze na desce czy na rolkach.co uwielbiam...ale teraz??czuje sie sflaczala itd.jakies rady??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30337
Rady ?? Ułóż dietę i zacznij ćwiczyć , bo nie ma cudownych środków na schudnięcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3629
Zgadzam się z misterjo. Poczytaj podwieszone tematy. Ułóż jakąś sensowną dietę lub odżywiaj się według 10 zasad. A przede wszystkim ruch, ruch i jeszcze raz ruch. Jeździj na rowerze, zapisz się na basen, ćwicz to co Ci sprawia przyjemność, byle regularnie. :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z tluszczem

Następny temat

jaki ryż po treningu?

WHEY premium