SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hell Fire od Innoattive

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3957
Witam,

wpadł mi w ręce ostatnio spalacz Hell fire od innoative wszystko niby okej, poprawienie wydolności, zwiększona potliwość ogólnie klepie w sam raz :). Niestety po tygodniu zaczęły się problemy z bebechami... boli coś za bardzo.
Z ciekawości rzuciłem okiem na to co znajduję się w środku kapsułek i tu moje małe zdziwienie bo wyglądem nie przypomina to żadnego innego suplementu.
TO co znajduję się w środku przypomina bardziej popiół z domieszkami białek proszku niż zwyczajny suplement.
Stąd moje pytanie do osób, które miały styczność z tym spalaczem czy jest to "normalny" wygląd czy może trafiłem na jakąś słabą podróbkę?





test


Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-03-29 12:34:32
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
normalny ,a że boli żołądek to już wina samego składu suplementu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Spalacze czesto podrazniaja zoladek bo w skladzie sa ostre przyprawy. Stosuj oslonowo cos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 193 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 640
co wam da ze te kapsulki otworzycie i proszek zobaczycie. Co w nim dziwnego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1550
Jak stosowałem Hell Fire to nie miałem żadnych problemów z brzuchem tylko humor się znacznie poprawiał oraz cieplutko się robiło. Kapsulki moje były bardziej różowe tzn ciemniejsze niż Twoje na foto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
Mysle, ze nie ma co porownywac kolorow kapsulek na fotografiach

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
akurat z piwnicznymi wyrobami bywa roznie, raz cos dziala, raz nie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
Black Mamba tej samej firmy występuje w 2-óch wersjach. Czarne kapsułki z białym wężem lub bez. Opinie ludzi są różne, a mianowicie właśnie takie, że na niektórych działa, a na drugich w ogóle .

TomQ miałeś z tym do czynienia?

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 193 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 640
pierwsze wersje mialy logo na kapsulkach, pozniej juz tylko czarne i sporadycznie trafialy sie w opakowaniu z czarnmi rowniez te z logo. Zmienili kapsulki i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
obojętnie która wersja - obie kiepskie w porównaniu do hell fire
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Hell fire to produkt z tego typu co to betoniarka jak ukręci tak działa i taki ma skład. Jak ktoś lubi eksperymenty i mocne wrażenia może sięę bawić inaczej nie

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grudki w kreatynie

Następny temat

Spalacz T5

WHEY premium