SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Helios Db Pharma

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 173690

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
SpAiro_
Można wbijać poskórnie w inne miejsca ciała jak brzuch ? jakie dawkowanie dla kobiety 70kg


mozna wszedzie wbijac

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47674
Dzięki.

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38143
Panowie jak myślicie da rade pozbyć się lipo lub chociaż ją trochę zmniejszyć bijąc w okolice klatki piersiowej ?

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Na moje da radę. Byle w mięcho nie trafić

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21802 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Powinno dać jakiś efekt, a jaki to przywal i skrobnij opinię będzie dla innych Sporo zalega fatu, Helios solo będzie szedł..? Pytam bo sporo osób przy "dramatycznych" przypadkach dorzuca T3 i kosi niemiłosiernie wszystko co żółte pod skórą
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38143
dzięki,
trzeba będzie pomyśleć,
raczej solo, fatu nie ma jakoś dużo,
zrobiłem porządną redukcje, krata na brzuchu, żyły zaczęły wychodzić a tego g.ówna nawet nie ruszyło.

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21802 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Testuj i pisz.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38143
jak byś mógł to podrzuć jeszcze jak optymalnie dawkować ?

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21802 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
krzykacz
Brałem 2x, 2 sposobami. 1ml ed przez 14 dni i pauza. Ten sposób jest lajtowy, nie ma zamuły i można tak lecieć długi okres. Brałem też hardkorem startując od 1ml ed i dochodząc do 3ml ed w 2-3inj. Ten sposób wywoływał u mnie masakryczną zamułe, musiałem ratować się sporymi dawkami efedryny bo nie dało się funkcjonować w ciągu dnia, nie mówiąc już o treningu. Jednak fat schodził jeszcze piękniej niż na 1 opcji brania.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38143
dzięki.
jak się zdecyduje to dam znać.
1

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta PMP

Następny temat

Prosze o porade niski test podwyższona prolaktyna

WHEY premium