SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Helios Db Pharma

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 173513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 204 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7898
Ja tam zawsze w lodówce :) Szybkie pytanie. Zrobiłem iniekcje podskórnie w brzuch insulinówką w mililitrach - maja trochę większe igły ,trochę ciężko się wbijało ,ale mimo to wbiłem. Po wyciągnięciu igły trochę dużo krwi wyleciało i w miejscu wbicia mam opuchliznę. Teraz trochę się wyrównuje ,ale czy ten helios przyjął się ? Czemu taka reakcja wystąpiła ?

Pozdrawiam,
Fiery.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Po heliosie czesto wystepuje opuchlizna tak ze sie nie przejmuj.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 94 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3342
niektórzy są jakoś dziwnie przewrażliwieni z tą lodówka i cały towar do niej pakują. Stara szkoła
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Fiery
Ja tam zawsze w lodówce :) Szybkie pytanie. Zrobiłem iniekcje podskórnie w brzuch insulinówką w mililitrach - maja trochę większe igły ,trochę ciężko się wbijało ,ale mimo to wbiłem. Po wyciągnięciu igły trochę dużo krwi wyleciało i w miejscu wbicia mam opuchliznę. Teraz trochę się wyrównuje ,ale czy ten helios przyjął się ? Czemu taka reakcja wystąpiła ?



Zasinienie są bardzo częste, średnio nawet tydzień do 2 się utrzymują. Nawet dosyć dosyć krwiaki się robią zależy kto jak reaguje. U mnie niektóre po 3-5dniach, a innym razem właśnie 2tyg schodziły.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 322 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37884
Pany... Jak to jest z Helios a Serce? Wszędzie(na sfd trochę też) piszą że Clen uszkadza nieodwracalnie serducho. Net, YTberzy itd, a jak szukam po necie, to czytam tylko o badaniach na szczurach.
A teraz do sedna-rozumiem że u większości samopoczucie w miarę ok, i sajdy mniejsze aniżeli na Clenie oral? Na sally czułem się ok, na Clenie znośnie, za to na efce masakra. Jeszcze jedna ważna kwestia-niby spalanie jest miejscowe-to mam walić w 4-6 miejsc na brzuchu po trochę?:D Rozumiem że dźgacie 1-2 miejsca na brzuchu i ewentualnie boczki?
Jeszcze pytanko tak niekoniecznie z dopingu-nie mogę zrobić dobrze aero na bieżni. Po 10-15 minutach na łydkach jest taka pompa że szok. Macie jakieś pomysły co na to dać? Taurynę? Jakie dawki?
Leci Epi 30mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Fiery
Ja tam zawsze w lodówce :) Szybkie pytanie. Zrobiłem iniekcje podskórnie w brzuch insulinówką w mililitrach - maja trochę większe igły ,trochę ciężko się wbijało ,ale mimo to wbiłem. Po wyciągnięciu igły trochę dużo krwi wyleciało i w miejscu wbicia mam opuchliznę. Teraz trochę się wyrównuje ,ale czy ten helios przyjął się ? Czemu taka reakcja wystąpiła ?


Na spokojnie. Zgrubienie w miejscu inj, siniak, itp to objawy ktore czesto zdazaja sie przy heliosie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Inf3ct3d
Pany... Jak to jest z Helios a Serce? Wszędzie(na sfd trochę też) piszą że Clen uszkadza nieodwracalnie serducho. Net, YTberzy itd, a jak szukam po necie, to czytam tylko o badaniach na szczurach.
A teraz do sedna-rozumiem że u większości samopoczucie w miarę ok, i sajdy mniejsze aniżeli na Clenie oral? Na sally czułem się ok, na Clenie znośnie, za to na efce masakra. Jeszcze jedna ważna kwestia-niby spalanie jest miejscowe-to mam walić w 4-6 miejsc na brzuchu po trochę?:D Rozumiem że dźgacie 1-2 miejsca na brzuchu i ewentualnie boczki?
Jeszcze pytanko tak niekoniecznie z dopingu-nie mogę zrobić dobrze aero na bieżni. Po 10-15 minutach na łydkach jest taka pompa że szok. Macie jakieś pomysły co na to dać? Taurynę? Jakie dawki?
Leci Epi 30mg


Tak, clen jest szkodliwy dla serducha i nie ma co przesadzać. Ja już odpuściłem clen totalnie. Yoha tez nie jest obojętna jakby co - a masz ją w Heliosie.
Nie trzeba aż tak dziabać. 1-2 strzały na boczek i wystarczy.

Co do pompy - albo nie masz tam epi albo obetnij ww. To nie temat na takie rozkminy.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 53
Witam mam pytanko czy Helios po wkuciu podskórnie ,ingeruje w układ hormonalny ,genetyczny ,krew ? Dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Heleny inaczej nie podasz niż is. Ogólnie nie

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 4 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 318
Witam,

W przyszłym tygodniu mam zamiar zacząć spalanie z Heliosem. Problem w tym że na siłownie chodzę o 20 i pytanie czy nie jest to zbyt późna godzina na przyjmowanie Heliosa?
I drugie pytanie jak mam zacząć brać czy od 0.5 ml i po tygodniu zwiększyć na 1 ml czy może od razu wskoczyć na 1 ml?
Z góry dzięki za odp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta PMP

Następny temat

Prosze o porade niski test podwyższona prolaktyna

WHEY premium