SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Helios Db Pharma

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 173390

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Helios lepiej tolerowałem niż clen, nie wiem czy forma podania ma tu znaczenie , czułem jakby większe uderzenie, ale szybsze zejścię dodatkowym bonusem jest yoha.


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2016-01-05 00:04:10

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
DJ__
myślisz że warto przy inj Heliosa rano dać clen w DT ??

potem wskoczę na ECA i będę ciągnął tak długo, aż zrobi się większy zastój, wtedy 2 podejście do Heliosa w większej dace na ostatni szlif


Nie testowałem clen inj z clenem tab. Testowałem tylko z efką. Wiem też, że combo helios + t3 nieźle grzeje.

Jeden chłop ma brac też heliosa + deoxy, ale nie wiem czy coś z tego będzie. Jak będzie to pewnie skrobnę jak to wygląda.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 204 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7898
Elo chopcy, na chwilę powrócę do tematu. Właśnie dostałem Heliosa, ale jednocześnie kończę 2-tygodniowy cykl na clenie w tabletkach. Czy mogę wbijać tego Heliosa od razu po cyklu, czy dla lepszego efektu działania poczekać te 2 tygodnie tak jak w przypadku tabletek ? Słyszałem ,że clen w iniekcji działa przez cały czas tak samo, ale czy to prawda to nie wiem. Z góry dzięki za info. ;)

Pozdrawiam,
Fiery.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Możesz zrobić sobie 2dni offu, 2tyg offu, możesz również nie robić go w ogóle.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Helios jest teraz w 20ml u nas taki lata?

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Od jakiś 2mies 20ml vial.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Helios fajna sprawa, nie trzyma tak długo jak clen jak dla mnie dużo lepsza opcja.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Testował ktoś ten 20 ml? Robi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
A czym ma się niby różnić jedno od drugiego... chyba tylko tym, że butelka 20ml jest bardziej plastykowa niż butelka 10ml.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Czasem jeden wypust nie równy drugiemu, stąd pytanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta PMP

Następny temat

Prosze o porade niski test podwyższona prolaktyna

WHEY premium