SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deca + Enan z DB PHARMA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 356
Wiatm

Planuje cykl:
1-5 meta 20mg ed
1-10 deca 200mg e7d
1-11 enan 250mg e4d

badz:
1-5 meta 20mg ed
1-10 deca 200mg e6d
1-11 enan 250mg e3d

Bedzie to moj 2 powazny cykl, waga 82kg, wiek 20 lat.

Nie wyp[elniam ankiety, gdyż wydaje mi sie ona troche zbedna poniewaz moje pytanie dotyczy czego innego...mianowicie DB PHARMY...

Moj dil, twierdzi ze srodki bardzo dobre i orginalne, zastanawia mnie troche stezenie, poniewaz:

Flakon Deki 10ml x 200mg
Flakon Enana 10ml x 250mg

jak widac stezenie na 1ml jest dosc wysokie...co myslicie, czy warto?Mam pewne obawy o to stezenie...cenowo wychodzi znakomicie, o polowe taniej niz jakbym mial brac deke z organona i prolo z jelfy...

Bral to ktos? Powiedzcie co o tym sadzicie?
Jak pytalem dila to mowi ze apteka zawsze lepiej, ale w tym przypadku nie warto przeplacac bo konkret towar...

Poradzcie cos, dodam ze bralem propa z tej firmy 3 flakony i poszlo mi +7kg na masie i znacznie sila...

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39762
rok temu bilem propa z DB pharma -dzialal jak nalezy -zero bolu, pozniej zmienili kolor flakonow z przezroczystych na brazowe -od tej pory ludzie zaczeli narzekac na bol po iniekcji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
jak nie warto przepłacać?apteka jak jest możliwość to była i jest numer 1.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 356
nie warto przeplacac w sensie takim, ze...nie bede podawal ceny za jaka sa te apteczne srodki a za jaka moge je miec z DB...wychodzi o polowe taniej...dil twierdzi, ze dziala i ludzie co stosowali, choc malo ich, nie nazekaja wiec pytam na forum, po to aby zaczerpnac jezyka na ten temat...

slyszalem wiele opinii na ten temat..jedni twierdza ze to sciema, drudzy ze dziala bardzo dobrze...

moje pytanie jest glownie odnosnie stezenia...czy na pewno jest jakie jest napisane i w ogole czy deca to deca a nie cos innego...

jak ktos ma cos do powiedzenia niech to zrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
wiem że prop z tej firmy klepał.koleżka dziabał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1207
czy w dece jest deka to nikt ci nie powie... stawiaj na apteczniaki.

Imprezy, małolatki, alkohol i wakacyjne spadki..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 356
to jak wypowie sie ktos w sprawie tej firmy??

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
omijalbym szerokim lukiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 904 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43576
dlaczego byś omijał ? koleżka z forum robił cykl za 25 k na tej marce i chwalił U mnie wśród znajomych też chwalone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A wsrod moich znajomych bol poinjekcyjny po srodkach ktore nie mozna zle zrobic nawet jak sie jest idiota, do tego ropnie. Dla tego omijalbym szerokim lukiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1102
Miałem to z Sieradza. Nie polecam... Dupe chciało urwać po dece
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 356
ja przywalilem 25 strzalow propka z tej firmy i ani razu, chlopaki ani razu nie bylo tak zeby dupa bolala po strzale jak i na nastepny dzien...walilem 100mg e2d, poczatkowo myslalem ze to lipa bo nie boli w ogole go nie czuc itd...ale z czasaem wymiar sam przyszedl, waga, sila itd...

zamierzam na tych samych srodkach walnac deke i enana...tego nie bralem wiec pytam na forum..jakie macie wrazenia po tym...bo to ze prop dziala nie znaczy ze deka i enan beda tez dzialac...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

porada

Następny temat

Odblokowanie po cyklu - pomoc

WHEY premium