SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HTZ a niski poziom żelaza

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1682
Witam,

Czy ktoś się spotkał z takim poziomem żelaza na testosteronie ? wynik 52 / Norma 59-158. Dziś mi endokrynolog powiedział, że przy podawaniu teścia powinno być raczej w górnej granicy ? może to być spowodowane ubogą dietą ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12148 Napisanych postów 160682 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1235430
Witaj
Przede wszystkim napisz nam cos wiecej o sobie, wypelnij ankiete, opisz htz
https://www.sfd.pl/]]]_ANKIETA_[[[_/_REGULAMIN_DZIAŁU_DOPING-t909463.html
co do poziomu zelaza, tak nasza diete bedzie tutaj glownym czynnikiem, ktore bedzie uzupelnialo jego ewentualne niedobory. Jezeli dieta jest ok, obfituje w zelaco, czy pozostale witaminy poprawiajace jego wchlanialnosc, to wtedy mozna doszukiwac sie dalszych ewentualnych problemow, jak chocby wlasnie trudnosci z jego przyswajaniem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 1097 Wiek 40 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 23197
Chm ja robię wszystko aby ubić żelazo a tu taki wynik nie brałeś może kurkuminy czy czegoś co blokuje wchłanianie żelaza ?

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 583 Wiek 21 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 13030
Ja również mam niskie żelazo ok 30 skala zaczyna się od 55. Nieraz dochodzi do minimum i znów spada.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 4462
U mine tez niskie zelazo i ferrytyna
zelazo 52.0ug/dl przy normie 65-175
ferrytyna 8.98ng/ml norma 21 - 274

zaczalem suplementowaz zelazo i zobacze wyniki za jakis czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 214 Napisanych postów 605 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 16663
A morfologia jak wygląda? Co Ci dalej zalecił lekarz? Na moje powinieneś pogłębić diagnostykę bo sam wynik żelaza jest zmienny w ciągu dnia. Ferrytyna to magazyn żelaza albo i cały panel żelazowy warto by było zrobić. Morfologia, transferyna, TIBC, UIBC, LDH, kwas foliowy, Wit B12. Jeśli wyjdą niedobory a dieta jest ok czy też suplementacja nie działa to zgadzam się z Tomq że trzeba szukać dalej np krwawień wewnętrznych, jakiś problemów z jelitami itd.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ori czy Fake ?

Następny temat

Testosteron w Egipcie

forma lato