SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HST do oceny

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3013
witam, cwicze od 3 miesiecy splitem i jakos niewiele mi to dalo. wyczytalem gdzies, ze dobrym sposobem na mase jest HST. co sadzicie o takim planie:

1 wyciskanie na lawce plaskiej
2 przysiady
3 podciaganie szerokim nachwytem
4 podciaganie waskim podchwytem
5 wioslowanie sztanga w opadzie
6 brzuszki ze skretami tulowia
7 wyciskanie za glowa
8 ugunanie na bic (rozne warianty-zmiana co 2 tyg.)
9 pompki/wyciskanie francuz (zmiana po 4 tyg.)

wszedzie po 2 serie. zaczynam od 15 powtorzen, na kazdym treningu dodaje 2,5kg obciazen i 1 powt w podciaganiu.

piszcie co o tym myslicie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 2284 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62137
Poczytaj posty podwieszone.Robisz podstawowe błędy np.po co tyle podciągań?Brak martwego ciągu itd.Przypuszczam,ze tego treningu byś nie wytrzymał.Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3013
coz.. faktycznie wystarczy tylko jedno podciaganie a MC nie robie bo mi szkoda kregoslupa. dolny grzbiet pracuje tez przy wioslowaniu, brzuszkach i troche przy przysiadach. wyczytalem jeszcze ze nie robie tych 2 serii przez caly cykl tylko 1 serie przy 15 powtorzeniach, 2 przy 10, 3 przy 5 i 1-3 przy negatywnych w zaleznosci od formy.
tez sie zastanawiam czy dam rade wykonac ten cykl ale tym razem mam drobne wspomaganie (suple) i zaje**ste nastawienie psychiczne. jeszcze nigdy nie moglem sie tak doczekac poniedzialku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 2284 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62137
Możesz robić 2 serie przez cały cykl.Wybór należy do Ciebie.MC nie jest treningiem tylko na prostowniki,ale na cały układ mięśniowy.Warto to ćwiczenie wprowadzić do treningu,wykonywany prawidłowo nie uszkodzi kręgosłupa.Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3013
ok sprobuje robic na razie bez mc i ze zwiekszaniem liczby serii. jesli po tygodniu nie bede czul plecow to dodam mc, jesli bede czul-to co mam wystarczy. dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 201
czyli po 10treningach masz zamiar sie podciagac 25razy nachwytem z 25kilowym obciązeniem? wolne zarty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 201
edit, rozumiem juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3013
soldier nie. ciezar nie dotyczy podciagania. to bede robil tak:
poniedzialek 1, sroda 2, piatek 3
poniedzialek 3, sroda 4, piatek 5
poniedzialek 5 itd.
ciezko bedzie bo obecnie podciagne sie tak +- 5 razy ale to jest mozliwe. plan mam na cale 2 miesiace przez ten czas na pewno bedzie jakis postep
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drązek rozporowy vs drązek scienny???

Następny temat

Czas - przyczynek do dyskusji

WHEY premium