SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB yymm?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2576

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2950
mam takie pytanie , przejzalemm juz search.asp :) i znalazlem duzo wypowiedzi ze hmb nie działa na zaawansowane osoby , chce jak najszybciej przytyc 10kg i czy hmb (olimp) nie zahamuje przyrostu masy mięsniowej ?? czy na przyklad zainwestować kapuste w jakiegos gainera
....byłoby dobrze jakbys kto mogl napisac KIEDY DOKŁADNIE opłaca sie inwestowac w HMB i dla jakiej grupy ludzi

jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włozysz aby go osiągnąć

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Tak, próbowałem, czytałem sporo..wiele osób próbowało itp.
Podobnie jest z glutaminą
Po info zapraszam do mojego działu
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 108 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 862
W hmb warto inwestowac zawsze. Nawet jesli Ci nie pomoze to na pewno nie zaszkodzi. Pierwsze slysze zeby hmb "nie dzialalo na zaawansowanych".
Teoria rownie smieszna co absurdalna.
Druga sprawa: gainer o ktorego pytasz a hmb to dwie roznie kwestie.
Jesli nie masz zbyt wiele kasy a chcesz przybrac na masie to oczywiscie nie ma sie co zastanawiac tylko odzywke kupic, hmb jedynie jako dodatek.
Pozdrawiam
ps
zakladam ze masz juz jakis staz na silowni i trzymasz sie diety bo w przeciwnym wypadku jakiekolwiek odzywki to wyrzucona kasa

Pablo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
ma mase dieta
z ozdywek zdecydowanie gainer/bulk
co do hmb...
jesli cie stac to kupuj
suplementacja hmb jest długa i droga,a przy tym nie ma pewnosci co do efetków
czego oczekujesz po hmb?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
paweł1975- grasia prztlumaczyla kilka artykooloow amerykanskich specjalistow, ktorzy robili niezalzene badania nad hmb.
faktycznie jest tam wzmianka o MNIEJSZYM wplywie hmb na osoby z wiekszym stazem.

jesli jesten endomorfikiem hmb jest b.dobrym wyjsciem, polecam laczenie kreatyna - uzupelniaja sie nawzajem te 2 suple. jednakze hmb polecam ciągnąc przez jak najdluzszy czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 108 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 862
F-master podaj link jesli masz pod reką. Dzięki

Pablo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
wyszukaj posty grasik 'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
HMb nie działa na wytrenowanych osobnikow.Wyjątkiem jest dawkowanie 3 gramów dziennie w połaczeniu z kreatyną.
Sytuacją w której hmb moze się przydac jest trening poczatkujących.Wtedy, gdy mieśnie nie są wytrenowane, hmb moze pomóc.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2950
bo ja wiem czego oczekiwać , jest na poprawienie sylwetki i po 3 tyg jak dołozylem hmb do blutagenixa i cell pumpa jakoś więcj mięsni widać (nie mylicz z więszke:D)
długa suplementacja - co mam przez to rozumieć??
czy stać mnie ? - dostałem 2 opakowania po 200kps i sie zastanawiałem czy sprzedać i kupić coś innego czy na dłuzsza mete będzie to dobra opcja
f-master- zdecydowanie jestem ektomorfikiem :) ... po 2.5 miechach przytyłem 64->71kg i biceps 28->33.5cm

jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włozysz aby go osiągnąć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 108 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 862
F-master!
Nie mam niestety czasu na szukanie postow.
A co do stwierdzenia ze hmb dziala slabiej na zaawansowanych to ok.
Moge sie z tym zgodzic bo nawet koksy po dluzszym okresie brania dzialaja slabiej poniewaz organizm sie uodparnia na ciala obce.
Ale lifestyle pisze wyraznie:" znalazlem duzo wypowiedzi ze hmb nie działa na zaawansowane osoby”.
Wiec moja odpowiedz jest nadal aktualna:” Pierwsze slysze zeby hmb "nie dzialalo na zaawansowanych.
Teoria rownie smieszna co absurdalna".
Czytajmy uważniej posty To tyle.Pozdrawiam

ps
Lifestyle!
suplementacja zalezy od tego jaki masz staz na silce , jaka masz diete i warunki fizyczne.upierasz sie zeby cos zapodac i urosnac wiec kup gainera i dobrze go stosuj a napewno bedziesz zadowolony. a co do stwierdzenia:"dluga suplementacja" to chyba musze Cie zmartwic-kazda suplementacja jesli ma byc efektywna musi odpowiednio dlugo trwac.Mozesz w to uwierzyc lub wydac kase i sam sie przekonac. jesli nie masz kasy na odzywki i suple to poprzestan na dobrej diecie. nie licz na to ze jakas odzyka cud da ci upragnione 10 kg masy. to wymaga czasu. oczywiscie suplementy moga to przyspieszyc skutecznie.Widze ze jestes juz i tak zdecydowany i kupisz cos bez wzgledu na rady jakie otzymasz wiec powodzenia.

Pablo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2950
staż na siłce ?? jakies pol roku ale od ponad 2 lat ćwicze duzo takze nie naleze do tlustych (11%tluszczu mam)
dobra diete , suplementy chyba tez nie najgorsze bo mam rzeczy w stylu cell pump glutagenix isolate extensora 95wpi i z głownie takiego przedziału
czyli wskazane jest branie HMB ektomorfikowi ??

jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włozysz aby go osiągnąć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Paweł 1975.. to ze mam zielony kolor nicka nie znaczy ze zielony jestem.
Tutaj masz nie teorie a badania.Teorie pozostawmy teoretykom.

[https://www.sfd.pl/temat117011]

Milej lektury
Zdr.
ps. do Autora- odpowiedziałem juz wyżej
ja mam 10% tłuszczu

Zmieniony przez - miętki w dniu 2005-01-11 23:27:08

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Komu wierzyć?

Następny temat

czy to dobra rozpisowka??

WHEY premium