SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB czy dział

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 258 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 977
Mam proste pytanko dotyczące hmb moje pytanie brzmi czy dział.Osobiscie zjadłem 2 opakowania tego i jakos nie zaskoczyły mnie zbytnio efekty dodatkowo stosowałem kreatyne.Mój kumpel tez brał hmb i mówi ze nie podziałało.Na reklamówce od producenta pisze ze wspomaga przyrost masy miesniowej o 300% ale jakos tych 300% nie odczułem, dodatkowo dowiedziałem sie ze zeby brac hmb trzeba miec duzo tłuszczyku bo świetnie hmb spala tłuszczyk i owszem poszła mi dobrze rzezba chociaz ćwiczyłem na mase ale jakos masy po tym nie mogłem złapać.Jak to jest?Czy ktoś z was moze sie wypowiedziec na ten temat?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
bo to suplement na rzezbe lub poprawe jakosci zdobywanej masy

doskonaly z reszta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
300% w stosunku do czego ??

bo nie zpewnoscia do tego co masz obecnie ...


duzo osob wrocilo do HMB po tym jak Olimp wydal tania wersje mega kapsow i chwala sobie rezultaty
czego przykladem zamowienia robione u mnie ...

sam teraz tez mam zamiar potstowac wreszcie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 474 Wiek 6 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13073
A ja mam pytanie przez jaki okres czasu przyjmowales to HMB ? i w jakich dawkach ?

Zmieniony przez - Leszek w dniu 2005-07-05 14:55:16

Hej ARKA Gool !!!

www.arkowcy.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
dokladnie, ile i jak dlugo, po jakim czasie mozna zaobserwowac efekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 474 Wiek 6 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13073
ja przyjmuje mega capsy juz jakies 2 miesiace i ten suplement dopiero sie rozkreca a juz nie zaluje ani jednej zlotowki wydanej na HMB. Zreszta kolejne 300 HMB mega cps juz w drodze :)

Hej ARKA Gool !!!

www.arkowcy.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
ja tez w drugim miesiacu zauwazylem super efekciory super twardosc miesni i prazki na barkach na zadnym innym legalnym suplemencie tego nie idzie doswiadczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
a coo przez te 2 mieisace zaobserwiowales ? jestes na masie czy rzezbie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 474 Wiek 6 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13073
tresc napisana przeze mnie jakies 2 tygodnie temu - nie chce mi sie pisac dwa razy:
"A wiesz co jest najlepsze. Że jestem na masie: trening - masa, Dieta - na mase do tego biore SWG 4000 i HMB i poprostu nie myslalem ze ten suplement ma taka moc w pasie mi nic nie idzie nawet zaczynaja sie wahania w obwodzie pasa ale w dol :) a mase ktora nabieram jest inna niz zazwyczaj podczas robienia masy: gesta, proporcjonanlna, "masywna" i twarda :). Wiem jedno ze napewno HMB bedzie moim stalym suplementem czy to podczas rzezby czy masy. zobaczymy co bedzie po 3 miesiacach :)"

to sa efekty zaobserwowane po okolo miesiacu ...

Hej ARKA Gool !!!

www.arkowcy.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
he jakbym slyszal inne znajome mi osoby ...

gdzie jestes moja przesylko ??....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 474 Wiek 6 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13073
innymi słowami jak to e-lite mowi:
"legalny Winstrol " - najlepsze okreslenie dla tego suplementu

Hej ARKA Gool !!!

www.arkowcy.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplementy.com.pl- brał ktoś stąd???

Następny temat

jak dawkować storm w dni nietreningowe?

WHEY premium