SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB + Bialko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1554
Ten temat pewnie przewijal sie wiele razy,ale coz nieszkodzi zapytac jeszcze raz.
W celu zwiekszenia efektywnosci przyrostow masy i siły miesniowej oraz w celu poprawienia jakosci umiesnienia zamierzam kupic HMB i bialko(np: Ovopol) do tego dietka. Wiekszosc z was pisze ze HMB jest za drogie (bo trzeba stosowac ten suplement conajmniej przez 3 miechy)i ze bardziej oplaca sie kupic L-glutamine, ale bedzie mnie stac na to zeby stosowac HMB przez czas 3 miesiecy i nie chialbym zabardzo kupowac l-glutaminy.
Teraz mam pytanie do tych osob co stosowaly ten preparat z bialkiem (no i oczywiscie dietka) conajmniej przez 3 miesiace i jakie mieli rezultaty. Chodzi mi oczywiscie o to czy poprawila sie wam jakosci umiesnienia i jaki wplyw na tkanke tluszczowa mialo HMB.

Mam nadzieje ze moj post nie wydaje sie malo czytelny ? :)

Pozdrawiam Alek!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 1417 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11134
Było pare postów o tym jakie kto wyniki osiągnoł po hmb ale nie możesz tego porównywaĆ do siebe bo karzdy organizm reaguje inaczej.

Jeżeli moja wypowiedz Ci pomogła to naciśnij w prawym dolnym rogu wypowiedzi.

Siła płynie z krwią a duma razem z nią !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18074
połączenie HMB z białkiem ??? kolego to Ty normalnie białka nie jesz wiadomo ,że duża ilość białka nasila tempo metabolizmu co wiąże się z efektywniejszą utrata wagi ,a jak mówisz ,że pieniądze to nie problem ,to po kij ci Ovopol ,zainwestuj lepiej w nowe odżywki z Olimpa
Pozdrawiam

członek-mafia.suple.hardcor.pl
------------------------------
KNIGHT-ERRANT

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
FabioBB - na wiekszosci stron z suplementami jest napisane ze w celu poprawienia jakosci umiesnienia biorac bialko najlepiej jest laczyc z Hmb.
A co do kaski to chcialem zainwestowac wiecej w Hmb niz w bialko
Cwicze juz rok z 2 malymi przerwami (sesja , egzaminy itd..), nigdy nie jadlem zadnych odzywek bialkowych, a chce w po wakacjach zaczac brac. Wiec stad to pytanko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3695 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35058
Proponuje więcej właśnie w białko zainwestować bo to jest podstawa a nie w hmb. Wogóle w hmb nie inwestować...

GG 1 1 3 5 9 6 4 kom. 6 0 7 2 0 4 6 6 3

Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzieki Wielkie tak tez zrobie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co kupic?