SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
DOBRA DIETA + DOBRY TRENING + AEROBY = osiągnięcie twojego celu

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 88
daniooo87 skoro nie HMB to co polecasz aby osiągnąć mój cel, chciałem jeszcze dodać że nie zależy mi na błyskawicznym przyroście masy, pierwsze efekty mogą być widoczne nawet po 3 miesiącach tak ponoć jak jest to w przypadku HMB ...

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
sporo osob uwaza ze działą miedzy innymi modzi w treningu...
okresl sie .
chcesz dobry zestaw na mase ?
czy spalic tłuszcz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 298 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11777
Hmb nie działa tak jak powinno
suplement całkowicie zbędny
stosunek ceny do efektów zero
tylko pseudoznawcy lub osoby żyjące ze sprzedaży tego stuffu polecają Hmb
GYMwork dał Ci receptę na sukces w tym sporcie, ja dodam do tego kreatynę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Sir - są ludzie szczerze zadowoleni z tego suplementu, ja co prawda zdecydowanie do nich nie należe, aczkolwiek rozumiem że może on być przydatny. zazwyczaj niestety okazuje się nieprzydatny i tu tkwi problem, natomiast nie czepiałbym się tych którzy go polecają, nie ich wina że na nich działa.

Co do tego które lepsze, to jeśli uparłeś się już na to HMB, to kierowałbym się ceną. Dodam jeszcze że ja brałem HMB ponad 3 miesiące i nie zanotowałem jakiegos odczuwalnego dzialania. Napewno bajką jest wpływ HMB na spalanie tkanki tłuszczowej, w to nie wierz, chyba nawet wiarygodnych badań nie ma w tej kwestii, to antykatabolik, moze poprawić regenerację.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2007-01-11 15:36:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813
Odpusc sobie HMB. Po pierwsze suplementacja Hmb musi byc ciagla, kilkumiesieczna, a to juz kupa kasy. Kup kreatyne, doloz do tego jakis lekki spalacz. Mocny, systematyczny trening plus aeroby i zaufaj mi ze beda lepsze efekty niz po Hmb.

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 495 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4310
Tak jak wyzej!Olej HMB bo ten suplement musisz stosowac systematecznie przez dluzszy okres czasu!Jednak jesli bardzo chcesz to Olimp HMB Mega Caps - duze opakowanie 300 kapsow!

Maximus!!!
Sila Sila Sila:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2952
jesli chodzi o jakas kretke to polecam jakiegos stacka cp xp ka
tylko napisz cos o sobie bo nic nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 88
Faktycznie najpierw powinienem napisać coś o sobie ;)
Mam 30 latek,ważę 88 kg, wzrost 177 cm przez siłownie przewijam się przez jakieś 7 lat, ale tak naprawdę systematycznie ćwiczę od roku (wcześniej trochę w domu, u znjomych po "piwnicach", niesystematycznie, chyba nie mozna zliczyć tego do poważnego treninu), 4 razy w tygodniu, poniedziłek: klatka, wtorek: barki, czwartek: biceps i triceps, piątek: plecy, po każdym treningu brzuszek. Do tej pory nie brałem żadnych suplementów, po roku instensywnego treningu naprawdę widzę efekty. Moim celem jest: przybranie masy mięśniowej i rzeźba brzucha. No i teraz pytanko: czy powinienem coś wziąć, czy sobie odpuścić, jeżeli tak to co ? z postów powyżej widzę że większość HMB raczej nie poleca ...:(

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2890
HMB to lipa, pomyśl o czymś innym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

glutamina a zielona herbata

Następny temat

zma omega witaminy, konieczne?

WHEY premium