SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HIP THRUST

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 509 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10199
Cześć. Postanowiłem na jakiś czas odpuścić duże ciężary i pogoń za wynikiem w siadach i popracować nad poprawą stabilności, core oraz poprawić słabsze ogniwa i tutaj mowa głównie o pośladkach i ćwiczeniu HIP THRUST.

Chciałbym wzmocnić ale chyba nawet bardziej rozbudować pośladki i zastanawiam się w jaki sposób to robić jeśli chodzi o tempo, przedział powtórzeń oraz ciężary. Po pierwszych dwóch treningach wychodzi na to, że mogę wziąć prawie maksymalny ciężar jakim jestem w stanie zrobić przysiad na jakieś 8 bardzo powolnych ruchów z przytrzymaniem na górze. Technicznie wygląda to dobrze z tego co usłyszałem.

Aktualnie trenuje systemem góra dół 4 razy w tygodniu więc to ćwiczenie robił będę dwa razy w tygodniu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 10265 Napisanych postów 117027 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1381468
Ciężarów Ci nikt nie poda, każdy jest inny, nie napiszemy bierz 80 kg bo moze to buyć za mało albo za dużo.

Przedział tak jak w innych cwiczenaich wykonujesz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

docinka czy juz masa?

Zestaw 1