SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HGH - prawda i mity

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5120

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 436 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23121
Spotkałem się też ze stwierdzeniem na amerykańskich forach, że lepiej przybić IGF-1 niż bawić się w HGH, w sumie jest tańszy i dużo zalet HGH opiera się właśnie na wydzielaniu dodatkowych ilości IGF-1, ale nie można go długo walić i jest bardziej niebezpieczny niż HGH, jest to też stosunkowo nowy wynalazek i badań nie za wiele.

Wie ktoś czy jest sens walić samego IGF-1?

Spotkałem się też z opinią że żeby być zadowolonym z efektów to trzeba zrobić parę razy schemat 4 tygodnie on/4 tygodnie off.

"It's a lifestyle - train like there's no finish line." - Kai Green

Zapraszam do mojego dziennika treningowego :) - http://www.sfd.pl/El_zet__Michał_Zadykowicz__przygotowania_do_sezonu_wiosna_2015-t1051101.html#post6 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6059
w tamtym roku bralem gen-sci i nawet w polowie nieodczowalem takiego dretwienia itd wiec ciezko powiedziec ile w ktorym jest bo w tamtym roku forme zrobilem zyciowa, w tym dozucilem pare kg ale bf niejest zadowalajacy ja narazie
mysle ze zalezy z kad sie ma i pewnie od seri jaka wyjdzie
jedno wiem ze przynajmiej 70% sukcesu to micha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
ten igf jak po mojemu to on raczej ma wlasnosci kosmetyczne
wszytko ladnie jak go bierzesz ale potem to znika w oka mgnieniu
efekty po hgh mysle sa bardziej dlugotrwale no i dzialanie gh czuc jeszcze po cyklu kilka tygodni np.szybki metabolizm,palenie fatu moge sie mylic ale takie sa moje odczucia
igf juz po 2tygodniach przestaje dzialac wiec mysle bylo by najlepiej 2tyg on/2off
mam nadzieje ze sie myle i to sromotnie wolalbym walic igf.dziala szybko kurefsko szybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16062
HGH to nie tylko IGF-1, wydzielają się też inne faktory wzrostu które też są ważne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje pomocy ^^

Następny temat

Clomid po prolku

WHEY premium