SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HEMOGLOBINA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1258
Zrobiłem soibe badania krwi i wyszło mi ż emam hemoglobine tak na styk dolnej granicy czyli 13,8... jak ja podnieśc sobie??

__/\_/...born to MounTainBiking.../\_/\__

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
pobiegaj

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1258
hmm... może to nie jest zły pomysł aczkolwiek nie wiem czy na pewno problem nie lezy gdzieś głębiej ponieważ ja nie prowadze siedzącego trybu zycia.. jezdże na rowerze, w sezonie ścigam się na wyścigach na rowerze górskim (maratony, cross-country), troche ćwicze na siłowni... a więc spójrz na to w ten sposób :) może brak żelaza?? lub innych substancji??

__/\_/...born to MounTainBiking.../\_/\__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 277
najlepiej zajrzyj do jakiejs medycznej ksiazki. Wiem ze duze znaczenie ma tutaj zelazo i chyba witB pozatym duzo sie ruszaj- aeroby. ja w tym roku mialem 15,1 HGB ale zato 4,53 RBC -moglo by byc troszke wiecej :). no a tak wogole masz wynik w normie wiec nie ma powodow do niepokoju.pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1258
byłem dziś u lekarza z tymi wynikami i jest ok... a na hemoglobinke dostalem żelazo...

__/\_/...born to MounTainBiking.../\_/\__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4408 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
nic sie nie martw.
HGB masz w normie.

przeczytaj uważnie ulotkę od preparatu żelaza, żeby Cie stolce nie zdziwiły
i nie spodziewaj się natychmiastowego podwyższenia wartości HGB.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poważna Kontuzja

Następny temat

Papierosy , cera , zdrowie

WHEY premium