SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HELLBURNER Peak. Wasze opinie o tej nowości

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Witam!
Niespełna tydzień temu pojawił się nowy spalacz o bardzo chwytliwej nazwie i "piekielnym" opakowaniu.
Zastanawiam się jakie macie opinie na jego temat albo też jakie oczekiwania w stosunku do tego produktu piszcie smiało.
Dwójka moich znajomych juz zakupiła ten produkt ale jeszcze się nie pojawili z opiniami (może trafili do Piekła;)?)

Czekam na sugestie i wrażenia.
1

...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Zatem wychodzi, że ja jako pierwszy mam skromną opinię na temat tego środka:) Niestety nie jest to bezpośrednia opinia. Rozmawiałem dziś ze znajomym, który zaczął go stosować narazie na krótką metę gdyż jest to zaledwie kilka dni powiedział "Wziałem 2 tabletki i trochę przesadziłem po treningu trochę mną trzęsło"
A na opakowaniu piszą zacząć od 1 :)!

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 113
PROSZE PODAJ COS NA TEMAT SKLADU TEGO PREPARATU ALE O FUNKCJACH DZIALANIA A O OMÓWIENIU POSZCZEGÓLNYCH SKLADNIKÓW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Skład znajdziesz na stronie Hi-tec Peak i dokładny opis spalacza a mnie własnie ciekawią bezpośrednie opinie na jego temat od osób które go stosują lub osób chcących stosować jakie mają oczekiwania.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Ja czekam z niecierpliwoscia na relacje ze stosowania produktu przez moich klientow.
Skladowo prezentuje sie bardzo dobrze. Zobaczymy czy w dzialaniu jest rownie dobry, gdyz sklad nie zawsze jest odwzorowaniem dzialania.

Jednakze jestem dobrej mysli gdyz na produktach firmy PEAK jeszcze sie nie zawiodlem, tak samo jak moi klienci.

Pozdrawiam

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 113
Sklad bardzo obfity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
To fakt!
Ale jakie odczucia?

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 113
Co bardzo mnie zainteresowalo to w skladzie jest acai bery stosunkowo nowe odkrycie o bardzo interesujących wlasciwosciach odchudzających.Jest to roslina z amazonskiej puszczy,wyglądem przypomina jagody.W swoim srodku kryje antyoksydanty ze zwiekszoną iloscią kwasów tluszczowych ,omega 6 i 9. To wlasnie te elementy pozwalają na idealne napiecie miesni ,poprawienie ich efektywnosci pracy oraz zdolnosci do szybkiej regeneracji.W plywają na zmniejszenie ilosci tak zwanego zlego cholesterolu w organizmie.Roslina ta zawiera 18 aminokwasów 29 kwasów tluszczowych ,21 pierwiastków sladowych witaminy B1,B2 oraz niacyne beta karoten fosfor wapń cynk .Wszystkie te elementy sprzyjają zdrowemu funkcjonowaniu organizmu.
Acai berry pomaga w zrzuceniu wagi oczyszczeniu organizmu z toksyn , dodaje skórze zdrowego i mlodego wyglądu inymi wlascwosciami jest równierz pomaga lepiej zasypiac, wspiera uklad krążenia,sprawnosc seksualną oraz jakosc widzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Dzieki za ciekawe spostrzeżenie
a masz jakieś informacje jak działa sam środek? czy jeszcze za wcześnie na jakieś wnioski?
Bo w sumie to dopiero ze 2 tyg na naszym rynku...

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Wczoraj miałem okazję rozmawiać z jednym ze znajomych, który otrzymał ode mnie ten spalacz (oczywiście nie za freeko:) ).
Ocenił go jako bardzo mocny i skuteczny i starczy mu na ponad 2 miechy co za tą cenę go satysfakcjonuje.
Tyle od niego wyciągnąłem:)
Pozdrawiam

No ciekawe mamy teraz nowego hell burnera wersia biała i ma być mocniejsza od standardowej czarnej- ciekawe...

Zmieniony przez - Marcin4_ w dniu 2010-10-01 11:37:16

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1
Jem właśnie to i twierdze ze produkt za***isty
mała dietka(ograniczanie tłuszczy i cukrów) + bieganie na orbitreku
10 kg - w miesiac polecam

Odważni żyją krótko, ostrożni nie żyją wcale...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STAŁA FORMA PRZEZ KILKA LAT Do marka C poniewaz odpisuje na wszystko :)

Następny temat

Trening 300 WORKOUT - Porównajmy wyniki... Zapraszam do dyskusji

WHEY premium