SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GymPlaza Fitness Club

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16039

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 680 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17434
no i ze mna jeszcze...

C'est la vie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94959 Napisanych postów 364947 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670542
ciebie to ja widze cały czas

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
fajna siłownia...gratuluje właścicielom.Przeniosłam się z megasolaru na Bartoka, przede wszystkim ze względu na cenę (tam full siłownia 130 zł-zadnych fitnesow czy sauny, ktora i tak ciagle nie dzialala, tak jak klima) Tutaj każdy dba o sprzęt o czyśtość,fajne telewizorki ze nie nudzi sie na aerobach, no i w ramach karnetu mozna wchodzic na zajecia fitness- SUPER!!super sprzęt co liczy powtórzenia:)aa i fajny spinning- na innych jeszcze nie byłam ale na pewno pojde!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1002
dobrze,ze 1 raz jest za darmo,bo ja prawiczek.

Wygrywają tylko najwytrwalsi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 680 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17434
Teraz GymPlaza Fitness Club czynna od 7 do 22 w tygodniu
W niedalekiej przyszłości bedzie czynna:

pon-pt 7-23
sb 8-18
nd 8-18

to mam nadzieje bedzie funkcjonowac juz od września

pozdrawiam

C'est la vie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Kamil może głupie pytanie ale co tam: do jakiego ciężaru macie sztangielki dostępne?

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 680 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17434
najwieksze sa 45,50,55

C'est la vie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4403
Bardzo fajna siłownia, sporo sprzetu lecz w godzinach szczytu na sali silowej jest tyle osob ze az denerwuje ten tlok, to jest jedyny powod dlaczego przenioslem sie na Mega Solar na WdzW ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35
siłownia jedna z lepszych w Łodzi ja na tą siłkę dojeżdżam spory kawałek :/ ale warto :) POLECAM...

pozdr.dla bywalców GymPlazy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3
Polecilibyście mi tą siłownie na początek? W życiu nie chodziłem na siłownie i chciałbym coś ze sobą zrobić lecz mam wątpliwości że dla takiego lajka jak mnie tam nie wpuszczą ;d
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NOWY sklep z akcesoriami sztuk walk!!Oraz odziez firmy MANTO

Następny temat

WSPINACZKA w lodzi i sklepy

forma lato