SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sportera Fitness - pilnujcie swoich rzeczy

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3997

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19013
Mojej dziewczynie skradziono w niedziele w szatni klubu Sportera Fitness w Łodzi kurtkę i szaliko-hustę (prezent ode mnie), była wkurzona ale z tego co zrozumiałem to położyła rzeczy przed szafką jak się ubierała, podeszła do lustra a jak wróciła to juz nie było. Na szczęście torebka z telefonem, portfelem itd. która była w szafce nie zginęła - reakcje klubu to "sprawdzimy na monitoringu". Jak widać wysoka cena za wejście i pseudo ekskluzywność nie gwarantuje bezpieczeństwa.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
takie rzeczy sie niestety zdazaja wszedzie, niezaleznie od ceny, mi na sporterze zginol? pas ale stawialbym tutaj na roztargnienie spowodowane zmeczeniem.co niezmienia faktu ze pomimo spoko sprzetu nie polubilem tego miejsca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
i to nie pierwszy "ekskluzywny" klub w ktorym ostatnio dzieja sie tego typu rzeczy:/

Zmieniony przez - wylliam w dniu 2009-03-10 17:47:24

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
a ja znalazlem w orbitreku tam kiedys za***istą nokie
przestalem cwiczyc i odnioslem na recepcje - po chyhba 5-7 min dopiero podeszla jakas babeczka i szukala nie w tym orbitreku u jakiegos kolesia .. tez mi sie zdarzy zostawic cos nieraz przypadkiem ale chociaz wiem gdzie bylo.. uradowana ze zostawilem w recepcji i sa porzadni ludzie i dziekowala z 5x

takze ... to nie ja pozatym nie chodze tam juz z 0,5 roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40
Po pierwsze - Promo Klub Sportera nie jest eksluzywnym Klubem chociażby ze względu na ceny, które są niższe niż w porównywalnych klubach. Po drugie - Primo, w szatniach damskich Klubu Sportera nie ma monitoringu z oczywistych względów. Po trzecie - Primo zawsze sugerujemy się opiniami klientów i oczekujemy propozycji jak pilnować rzeczy osobiste roztargnionych klientów każdego indywidualnie. Na koniec - OKAZJA CZYNI ZŁODZIEJA.

Club Sportera

142ARC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19013
Ad. 1 - przecież napisałem pseudo ekskluzywnym a nie "eksluzywnym".
Ad. 2 - nie napisałem, że w szatniach damskich jest monitoring. Proszę czytać uważnie oraz pouczyć obsługę recepcji by nie deklarowała "sprawdzimy na monitoringu" skoro uważa to Pan/Pani za niemożliwe. Oczywiście w innych miejscach rozumiem, zę też nie ma monitoringu skoro nie da się zobaczyć nikogo wychodzącego w dwóch kurtkach - w marcu było jeszcze chłodno i kurtki wtedy noszone do cieńkich nie należały.
Ad. 3 - hmm, nie wpuszczać byle kogo do szatni? Chyba, że to wasze klientki kradną wtedy proponuje tabliczki w dawnym stylu "Za rzeczy pozostawione w szatni nie odpowiadamy", "Tutaj kradną", "Strzeż się złodzieja" itp.

I na koniec - mam rozumieć, że jest to oficjalne oświadczenie klubu (przepraszam - clubu czytaj klabu) sportera oraz filozofia wszyskich jego pracowników? Czyli kliencie miej oko na wszytskie swoje rzeczy bo ktoś, może jeden z pracowników tegoż przybytku pozbawi Cie twojego dobytku jak tylko się odwrócisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 414 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10194
Po pierwsze - Promo
Po drugie - Primo,
Po trzecie - Primo

Club Sportera


Weź sie kolego nie ośmieszaj... pisz po polsku bo cos ci słabo idzie z łaciną...

a jakie to oczywiste względy przemawiają za brakiem monitoringu???

yeah buddy...light weight baby!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 102
Niesamowite czego można się dowiedzieć, a myślałem, że to plota:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Fitness i spalanie tłuszczyku - Sportera - do kogo i na jakie zajęcia?

Następny temat

Koszykówka - rekreacyjnie

WHEY premium