SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grube Uda

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
To ja tez dodam, bo juz sie udzielalam, wiec nie wytrzymam.

versace9 zastanow sie dziewczyno co ty chcesz od swoich ud i lydek? masz je zupelnie normalne, Zawsze dziwi mnie czemu dziewczyny szukaja u siebie wad i widza je nie tam gdzie trzeba. Jak Morales napisał, pouprawiaj troche sportow innych niz aeroby, a bedzie cacy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
versace9: bardzo ladnnie wszystko wyglada,sliczne uda i lydki. Dziewczyno dbaj o zdrowe odzywianie i zazywaj sportu.

Nie staraj sie odchudzic bo sobie zrobisz wielka krzywde . Nie masz z czego sie odchudzac, moze nawet powinnas nieco przybrac na wadze (miesniowej) uprawiajac jakis sport!

P.S.
Dlatego Koniu151 slusznie zmienil regulamin dzialu, i ustalil ze kobiety musza przedstawiac fotki.

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 74
Ja nie przesadzam , no ale ok skoro Wszyscy tak uważacie to niech Wam będzie :), a doradził by mi ktoś tylko jakie ćw. mogła bym wykonywać na te uda ? tzn jakie były by najlepsze i najskuteczniejsze ?? :):):)

Pozdrawiam Serdecznie ;)))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A co robisz i na co masz czas i ile?
Zestaw jest zawsze ten sam przysiad + MC (na prostych nogach)+ wypady, ale to oczywiscie na silowni, bieganie, jazda na rowerze...
Oczywiscie w domu tez sie da w ograniczonym zakresie cos robic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 74
No właśnie zależało by mi na ćw domowych bo taką mam tylko możliwość :(

Pozdrawiam Serdecznie ;)))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
versace9: zobacz jakie piekne nogi ma obliques
mam zone i dziecko, obliques nawet dwojke. Gdyby nie to to juz zaczalbym ja podrywac - chocby jedynie dla samych nog .

Poczytaj artykul jaki napisala obliques:
https://www.sfd.pl/-t438773.html

I duzo wytrwalosci i cierpliwosci, efekty nie przychodza od razu!
To przede wszystkim ciezka praca. Im wiecej racy tym lepsze efekty

Powodzenia

Zmieniony przez - MaximusRex w dniu 2009-08-16 23:22:52

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 74
ale ja nie chce mieć tak bardzo umięśnionych nóg ja bym poprostu chciała sobie poćwiczyć i zgubić kilka cm tak dla samej siebie . :)

Pozdrawiam Serdecznie ;)))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tylko ty nie masz umięśnionych nóg, zresztą w ogóle masz mało mięśni nie jesteś typem sportowym i tak miedzy nami, zrobić by były bardziej umięśnione to ciężka praca W sumie taka sie przydaje bo mięśnie zajmują mniej miejsca niż tłuszcz i kobiety cwiczace siłowo zwiekszaja jedynie obwód barków, za to zmniejszaja pupy i nóg, ale w domu i tak to nie wyjdzie wiec spokojnie mozesz sobie poćwiczyć, na pewno wyjdzie ci to na dobre.
De facto masz chude nogi, nie jestes typem gruszki i jestes równiutko pokryta tłuszczem, szczególnie na rączkach jest to widoczne i wygląda na to ze więcej w górnej części ciala niz w dolnej. Jestes mloda wiec to wszystko ladnie wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 74
Zauważyłam właśnie ,że na nogach mam koło kolan , tak bardziej w tych zgięciach trochę tłuszczu np bedzie najlepsze żebym tam mogła to zgubić ? .. wiem ,że Was meczę :( .

Pozdrawiam Serdecznie ;)))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
idziesz do chirurga i kazesz odessać <joke>

Kolo kolan każdemu sie zbiera tluszcz - to takie miejsce
Versace czy ty w ogole uprawiasz jakis sport?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na "masę" - oceńcie plan i pomóżcie

Następny temat

Dieta na mase do poprawki

WHEY premium