SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gra PRIDE FC!!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5551
Gra zostanie wydana na Playstation, X box, Gamecube oraz....... PC ))

Jackhammer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na PC???!!! :>

Better to die than not to train...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4413 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
kiedy wychodzi? jak dokładnie bedzie sie nazywała?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24544
Gra zapowiada sie za***iscie.Wyglada niebo lepiej od dreamcastowego UFC(w koncu UFC to juz staroc).Ale Gracich chyba nie bedzie.Musieli by bulnac wiecej niz budzet produkcji wynosi Jackammer widze ze gierki lubisz. Jezdzisz czasami na turnieje TEKKEN??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
JACK daj potwirdzenie, ze ta gra bedzie na PC! :>

Better to die than not to train...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5551
"THQ Inc. develops and publishes interactive entertainment software worldwide for a variety of hardware platforms including PC CD-ROM"- to z konferencji prasowej dotyczacej Pride Fighting Championships. Nie wiadomo kiedy gierka wyjdzie na swiatlo dzienne. Nie jezdze na turnieje tekkena.

Jackhammer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2809
Wydaje mi sie ze jesli ta gra wyjdzie na PC to bedzie to cud
pecet nie widzal dobrego mordobica od Virtua Fighter 2 to szmat czasu. Przez tyle czasu nikt nie wydal zadnej bijatyki na PC a tymbardzie dlaczego miala by to zrobic jakas konsolowa firma jak THQ :(

Sventevith - The Ancient Pagan God Of Slavs

Sventevith - The Ancient Pagan God Of Slavs

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 904 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6674
A mi se wydaje a nawet jestem prawie przekonany:) ze ta gra na PC po pierwsze wyjdzie z rok po premierze na PS2 a po drugie jak wiekszosc konsolowych gierek straci caly swoj klimat, w te rzeczy TRZEBA grac na konsoli:) np tony hawk 2 i tekken -na pc gra sie w to duzo gorzej:(

Pozdro

KdH/BJJ/WWA

KdH
[email protected]

KdH/BJJ/WWA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gra ma wyjść w drugiej połowie 2002 roku (wg informacji prasowej). W grze będzie możliwość stworzenia własnego zawodnika. A tak w ogóle (pytam się osób grających) co myślicie o grach z chwytaczami i ich obecności w grach takich jak Tekken czy Dead or Alive? Przecież np. taki King (Tekken) albo Bayman (DOA)w rękach doświadczonego gracza jak złapie to już nie wypuści i za****ście ciężko się z nimi gra. Aha, nie wiem czy wiecie ale w Tekken 4 będzie zawodnik reprezentujący Vale Tudo - Craig Marduk! Czad!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Nie sadzicie ze jak na dzien dzisiejszy te postacie sa slabo zrobione.Wiem ze picsy sa stare, ale mam nadzieje ze zrobili cos z tym. Przyjzyjcie sie uwaznie a potem zajrzycjie do jakies gazetki o grach.

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krav Maga

Następny temat

szczęka

WHEY premium