SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gra PRIDE FC!!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, ja też uważam że mogłoby być lepiej. Na screenshotach wyglądają trochę za "sterylnie" i surowo. Szczególnie gdy porówna się je z postaciami z Dead or Alive 3 albo VF 4. Widziałem screeny z tamtych gier i po prostu zrywają kask! Już się nie mogę doczekać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dobra, już są nowe info o grze Pride FC. Już niedługo powinna się ukazać - czad!
http://www.thq.com/PrideFC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 881 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8873
za***uiście ludzi jak bedziecie mieli na handel to mówcie napewno sie daogadamy !!!

no coment
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Poki co tam nie ma slowa o wersji na PC :(

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wie ktos jakie beda , chociaz w przyblizeniu wymagania sprzetowe

Ezop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Martin,
a Ty grywasz w tekkena?
I czy w ogole sa tu fani tej gry?
Ja mam Play Station2 od niedawna i cos juz sie na tym rozumiem.

______________________________
What doesn`t kill you, makes you stronger!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Ezop: nie sadze zeby bylo za ogormne.O ile sie nie myle to Play 2 ma procka 700 mhz i cos tam jeszcze, z doswiadczenia wiem ze te wymagania sa prawie rowne,a co do procka to msyle ze poszalejesz juz od gerforce 1.

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja to jestem geniusz-nie napisalem ze chodzi mi o PC-ta.Ale dzieki Ronowicz za odp :).
Pozdrawiam

Ezop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
komus sie udalo odpalic te filmiki z gry z tej stronki?

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, ja odpaliłem ale musiałem updatować media playera. Wygląda ok. Ja lubie Tekkena, ale teraz pogrywam w Virtua Fightera 4 - jest zawodniczka Vale Tudo. Robi gilotynowe duszenie, wjazd w nogi itp. Fajnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krav Maga

Następny temat

szczęka

WHEY premium