SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gotowanie z FitMax'em.

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 36936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Sly-tech za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
...
Napisał(a)
Usunięty przez Sly-tech za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
wrzucam obiecany przepis

pierś kury (620 gram) pokroiłem w kostkę, przyprawiłem przyprawą Kamisa Kurczak złocisty, do tego zioła prowansalskie, troszkę curry, sól czosnkowa - co kto lubi,ja akurat w/w kombinację często stosuję. Dobrze jest,jak mięso trochę poleży tak doprawione. W międzyczasie ugotowałem prawie całą paczkę brokuł - paczka ma 450gram,myśle że ok 350 gram było,do gotowania sprasowany ząbek czosnku - lepszy smak. Wody nie soliłem. Brokuły gotowałem do chwili aż były miękkie,czyli ok 4-5 minut dłużej niż zalecane 9 minut. następnie odcedziłem je,wystawiłem na balkon żeby szybciej wystygły - na jakies 5 minut, po czym do blendera do tego szczypta soli i pieprzu i jogurt naturalny duże opakowanie i zmieszałem wszystko. Postał taki sos o konsystencji kupy Potem kura na patelnię,bez oleju,może być na pamie. Jak już kura jest usmażona dodajemy nasz sos do zagrzania,mięso fajnie przejdzie smakiem. Na drugiej patelni podpiekłem parę garści słonecznika łuskanego,nadaje on super smaczek jako posypka
Jak widać użyłem makaronu razowego typu rurki,ale może być ryż,kasza gryczana... co kto lubi.Może to wszystko nie wygląda,ale za to świetnie smakuje.
Smacznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Super. Szybko się uwinąłeś dzisiaj z przygotowaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
hehe ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
Gdzie Ty te steki t-bone kupujesz alexus?

Zmieniony przez - bebz w dniu 2013-11-21 17:52:54

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Pewnie z Lidlu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
a tu Cię zaskoczę Sly, w Lidlu w ogóle nie kupuję mięsa jakoś mi nie podchodzi. T-bone kupuję u siebie na osiedlu w ABC, jest super zaopatrzony dział mięsny,za ladą gdzie babki sprzedają jest witryna i widać jak rzeźnik rozbiera mięso,wszystko zawsze świeże. ps. dział z piwem też jest super zaopatrzony,czasem kupię sobie jakieś regionalne piwko,o wiele lepszy smak niż te z dużych koncernów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
a to przepraszam, myslalem ze w Lidlu bo sam jakis czas temu kupilem i to wlasnie przez forum, bo gdzies tutaj wyczytalem ze sa tam wlasnie takie do kupienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
ja szczerze powiem, że w Lidlu nigdy nawet T-bone'a nie widziałem,mają zdaje się wołowine z Beefmastera w 2 odmianach,ale cena kosmos
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rehabilitacja po złamaniu kości

Następny temat

BJJ + siłownia, jaka suplementacja?

WHEY premium