SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gotowanie z FitMax'em.

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 36926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
no wlasnie chyba z tego beef mastera byly te T bone. Kiedys jak stary Sly byl za oceanem to poczestowano go T bonem z grilla gazowego, byl tak pokaznym rozmiarow ze musialem go zjadac 2 dni, mniej wiecej 3cm grubosci po upieczeniu, wiec mozesz sobie wyobrazic jaki byl hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
czyli był taki w sam raz hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
w sam raz dla 2 osob
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
ja lubię wyzwania hehe. pamiętam jak kiedyś wróciłem z treningu,miałem wtedy straszne gastro,zjadłem wtedy 2 worki ryżu i pół kilo piersi w sosie curry,ważyłem wtedy jakieś 83 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Niezle!!! Tez kiedys tak mialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 120
alexus to zjadłeś 2 dobre porcje ja nawet jak byłbym mocno na ssaniu chyba nie dałbym rady :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
na szczęście takie gastro miałem tylko raz w życiu hehe,bo inaczej to bym z torbami poszedł ps. wczoraj zapodałem sobie steka z rostbefu (też Sokołów,również dojrzewający 20 dni) i powiem Wam, że moim zdaniem jeszcze lepszy od tego z antrykotu. Z przypraw dałem tylko sól i pieprz i odrobinę oliwy z oliwek z dwóch stron, po 30 min. na patelnię. Zjadłem swojego i pół mojej kobiety,bo nie dawała już rady teraz chyba tylko takie będę robił, zdecydowanie polecam


Zmieniony przez - alexus w dniu 2013-12-03 07:03:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 120
ja na święta sobie zapodam wołowinkę :) i rybki duzooo rybki :) alexus wypróbuje Twój sposób :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Jednego nie rozumiem...o co chodzi z tym dojrzewaniem przez 20dni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
tak w skrócie chodzi o to że mięso jest kruche,delikatne a nie takie zbite i żylaste...nawet jak je wyciągniesz z opakowania to wystarczy lekko palcem nadusić i palec się zapada
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rehabilitacja po złamaniu kości

Następny temat

BJJ + siłownia, jaka suplementacja?

WHEY premium