SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Golota vs Saleta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 32002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Niestety choć sercem jestem za Andrzejem (choć czekania do 6 rano na walkę z Tysonem w dniu ślubu mu nie wybaczę nigdy) to pewnie Szaleta wygra, bo prowadzi jednak wciąż jakieś sportowe życie. A Gołota jednak już mocno wyeksploatowany był. Szaleta padał po jednym ciosie jak tylko mu to się opłacało i zdrowotnie lepiej na tym wyszedł. Wystarczy posłuchać wywiadów z nimi.

Jak Marcel uważam, że nie powinno do tej walki dojść w ogóle. Już z Adamkiem było żal patrzeć na Andrzeja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
skint73
Niestety choć sercem jestem za Andrzejem (choć czekania do 6 rano na walkę z Tysonem w dniu ślubu mu nie wybaczę nigdy)


zapewne nie było obawy, ze sie spoznisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7556
cyrk jak za każdym razem z Majdanem, nawet nie będę oglądał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
KrissLdz
cyrk jak za każdym razem z Majdanem, nawet nie będę oglądał


nie te rejony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Już widze to jak Andrzej przegra (ja swojego typu w tej walce nie mam) to zrobi sie szopka, każdy zrobi pojazd że przegrał z takim Saletą. wielcy internetowi hejterzy będą pisać że Andrzej d****,burak,idiota,dziadek, ślimak,żółw itp itd.. że zj**ał wygraną walke, że jak mógł się tak poniżyc.




Oczywiście nie twierdze że tak się stanie i nie przewiduje nic

Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2013-02-02 23:09:32

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
KrissLdz
cyrk jak za każdym razem z Majdanem, nawet nie będę oglądał

Najmanem!

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
saleta po tym co pokazal w tej bojce podsklepowej z najmanem to jakos szczegolnie nie rokuje.

Jestem za Andrzejem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Nic nie mam do Salety, ale jestem za Andrzejem, Saleta nie ma takiego ciosu zeby go pokonac a na punkty wiadomo Andrzej da rade, ogromne doswiadczenie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
lestat1986
skint73
Niestety choć sercem jestem za Andrzejem (choć czekania do 6 rano na walkę z Tysonem w dniu ślubu mu nie wybaczę nigdy)


zapewne nie było obawy, ze sie spoznisz


Choć zachodziła obawa, że mogę zaspać po takiej nocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Od dłuższego już czasu nie trzeba mieć ciosu aby Gołota przysiadł.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na 2 cykl ? - Proszę o pomoc :D

Następny temat

odblok jakie dawki???

WHEY premium