SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Golota vs Saleta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 31999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12658 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170791
od czasu do czasu mozna sie przejsc do cyrku

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 782 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10827
przestańcie p******ić bo i tak będziecie walic przed walką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4315
Mi sie wydaję, że Przemek wygra bo jest młodszy i bardziej rześko sie prezentuje. Gołota ma coś z głową już, zawsze myślałem, ze on ma problemy z mową po Polsku bo mu trudno dobrać słowa przez taki okres jak siedzi w USA ale on nawet po angielsku gdzie lepiej nim włada niż Polskim gduka jak dziecko. Albo przy kontroli policyjnej podaje sie za policjanta i myśli, że trzymając klamke w aucie ten sie na to nabierze, typowe zachowania demencji i porycia generalnie mózgu. Dla mnie to żenada i zwykła rozrywka. Chęć zarobienia $ za show, a co do Salety to może i odważny w ringu jest, ale jak sie ścigałem w Poznaniu z nim na moto to miał pełne majty i robi pod publike dużo rzeczy nie wiem zupełnie po co. Zamiast sobie odpuścić już ten cyrk dalej w to brną ... No ale cóż kasa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 782 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10827
co do wieku to chyba 2 miesiace jest różnicy miedzy nimi to faktycznie jeden mlodszy od drugiego Gołota ma taką blokade w rozmowach przed TV normalnie da sie pogadać Rozmawiałem z Andrzejem kilka lat temu był w ustce w City bar

A jak myślicie że Gołota będzie w takiej formie jak z Agamniem to sie mylicie, z jego strony będzie dobry boks

Zmieniony przez - tucio_84 w dniu 2013-02-03 14:50:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4315
Młodszy miałem na myśli lepszą dyspozycje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 593 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49296
Cale zycie za endru za stare czasy

yamaha r6 2001

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
saleta wydaje sie byc troche protekcjonalny no i pozer jak ktos wyzej napisał, chociaż generalnie nic do gościa nie mam. Jak bił sie z Najmanem to trzymałem za niego kciuki. Ale w walece z Endrju sympatia może być skierowana tylko w jedną strone Oczywiśćie nie w strone Salety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 872 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33000
Golota z Saleta teraz, to tak naprawde loteria moim zdaniem 50 / 50

Szpilka, Mollo w piatek znokautowal,
szkoda, ze Mollo na deski go poslal wczesniej bo mogl by sie pokazac z fajnej strony gdyby wygral jeszcze bardziej zdecydowanie
ale i tak walka dla niego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Godosz jaaaa ?


Wie moze ktos Ci ten Zimnoch podpisal wkoncu kontrakt o walke ze Szpilka, czy do konca wymiekl i kupa z tego bedzie?

Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2013-02-04 07:24:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9577
przestancie z tym szpilka, promowany na sile jak swego czasu sosnowski
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na 2 cykl ? - Proszę o pomoc :D

Następny temat

odblok jakie dawki???

WHEY premium