SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Golota vs Saleta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 31998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Najman ma już kontrakt na walkę ze zwycięzcą podpisany z tym samym promotorem

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1380
powiem ci ze wcale by mnie to jakos specjalnie nie zdziwilo gdyby to prawda byla :D haha nasz kraj to kopalnia Beki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Ale to jest prawda. Wiem bo byłem i wódke przy podpisaniu piłem

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1380
ahahahha jesli tak to wiarygodne info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
krzykacz
Nie przez promotorów tylko przez 1 promotora, który jest promotorem wszystkich którzy będą tam walczyć


z jednej strony kase zostaje w rodzinie, z drugiej jaki jest sens w tym aby konfrontowac ze soba swoich zawodników? wiadomo jeden musi przegrac i w takim przypadku to dla niego kilka kroków wstecz. mysle, ze walczacy przeciw sobie czuja kto jest ten do wypromowania, a kto ten przeznaczony na straty i do podbicia bilansu

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2013-02-02 18:35:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Dlatego Zimnoch otwarcie mówi, że ostatnie 2 lata są dla niego stracone i nie chce dalej współpracować z komitywą wasilewski-polsat.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1102 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24206
Saleta to nasz czlowiek :) http://www.ringpolska.pl/golota-vs-saleta/24162-saleta-zalegalizujmy-doping 

Bez rzezby i masy nie ma klasy! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6609
MarcelQ
Kurde czemu reanimuja wciaz Golote, przeciez to lekki ponizanie dla tego czlowieka, wystawiaja do walki jego nazwisko, a nie osobe... przy tylu schorzeniach, chorobach i nie ukrywajmy w takim wieku i po tylu walkach progesionalnych, Andrzej winien zasiadac na bujanym fotelu. Serce wiadomo za Golota bo przyniosl nam sporo ekscytujacych momentow, dal w zyciu kilka razy dupy, ale kochamy go wiec mu wybaczamy i pamietami lepsze chwile osobiscie nie chcialbym juz go ogladac na ringu jak dostanie wpierdoool, wole sobie poodtwarzac dawne walki, kiedy to cala Polska byla za Golota, swoja droga to nic Nas chyba tak nie laczy jak Doping doping naszym rodakom, szczegolnie w walkach na arenach swiatowych.


Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2013-02-02 17:27:59


nikt go nie reanimuje, Andrzej sam sie w to pcha, dla pieniedzy, obojetny mu jest jego wizerunek potrzebuje $, dowodem była walka z Adamkiem i 'reaktywacja' kariery x razy. Gdyby Golota bym pare lat mlodszy to Saleta nie nadawalby sie do podawania mu recznika, a co dopiero taki gosc jak PRZEMYSŁAW wchodzi na ring, gdzie reprezentuje taka padaczke, ze szkoda pisac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29266
gołota wygra,może jakieś zakłady o flakoniki?

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1380
Dobra ja stawiam na salete jak wygra golota to kupuje ci 3 flakony trenu po 10ml a jak wygra saleta to ty mi wchodzisz ? :D
P.S: mowie calkiem serio
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na 2 cykl ? - Proszę o pomoc :D

Następny temat

odblok jakie dawki???

WHEY premium